• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Atlas Language School, Dublin

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Atlas Language School, Dublin

Atlas Language Center Dublin, profesyonel dil öğretim tecrübesi ile dinamik ve samimi bir ortamda İngilizce öğrenmenizi ve geliştirmenizi sağlamaktadır. Tecrübeli öğretmenleri, eğlenceli sosyal aktiviteleri, Dublin şehir merkezindeki konumu ile Dublin?deki en iyi dil okullarından biridir.


Atlas dil okulları, yetişkin öğrencilere Yarı-Yoğun Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık Programları, İş İngilizcesi programları sunmaktadır.


Genel yarı-yoğun İngilizce programları haftada 20 saat yoğun İngilizce programları ise haftada 25 saat olarak verilir. Her pazartesi başlayan kurslarımızın ilk gününde seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye İngilizceniz hangi seviyede çıkarsa o sınıfta eğitiminize başlayabilirsiniz. Genel Standart İngilizce ve yoğun İngilizce programları, yazılı ve sözlü İngilizcenizin gelişimi üzerine hazırlanmış programlardır. Dinleme, okuma, yazma, konuşma derslerini içermektedir. İngilizce öğrenmek ya da dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için ideal programlardır.


Gençler için yaz kampı programı

ATLAS Language Dublin İngilizce dil okulu yaz kampı her yıl Temmuz ve Ağustos aylarında Rathmines Dublin?de organize edilir. Bu eşsiz beş yıldızlı aile yanı konaklamalı yaz kampı, İrlanda?nın en kaliteli yaz kamplarından biridir ve 20 yılı aşkın bir süredir başarılı bir şekilde devam etmektedir. Aile yanı konaklaması verilen bu kampta öğrenciler için dil okulu ve aileler arasında her gün servisle ulaşım sağlanır. Hafta içi her sabah dil bilgisi, yazma, okuma, konuşma, kelime geliştirme, anlama gibi alanlar üzerine dersler verilir. Öğrenciler için hafta içi her gün sosyal aktiviteler ve haftada 1 tam gün de gezi düzenlenir. 12-17 yaş arası öğrencilerin katıldığı bu kampta öğrenciler farklı dil konuşan 2-3 öğrenci ile aynı ailede konaklamaktadır.


Atlas Language School İngilizce dil okulu, sizi havaalanında karşıladıktan sonra konaklayacağınız adrese götürmekte, eğitim süresince 7/24 Acil telefon hattı ile destek vermektedir. Ayrıca okulumuzda sizin için ücretli ve ücretsiz aktiviteler, kültürel geziler de düzenlenmektedir. Minimum 2 hafta katılabileceğiniz bu programlar hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirisiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın