• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Atlantic Language, Galway

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Atlantic Language, Galway

Atlantic Language Galway 1993 yılında İrlanda?nın batı kıyısında şehir merkezinde küçük bir okul olarak kurulmuştur. Atlantic Language Galway öğrencilere kaliteli bir dil eğitimi sunmanın yanı sıra Batı Irlanda?nın eşsiz yaşamı, kültürü, gelenekleri ve doğal güzellikleri gibi konularda da tecrübe edinmelerini sağlamıştır. Atlantic Language Galway İrlanda hükümeti Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ACELS tarafından akredite edilmiştir. Atlantic Language Galway okulunda yetişkinlere ve gençlere eğitim verilmektedir.


Yetişkin (18+ yaş grubu) programları

Atlantic Language Galway okulunda yabancı öğrencilere Genel ve Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınavlara Yönelik İngilizce, Üniversite Hazırlık ve Öğretmen Yetiştirme Programları sunulmaktadır.


Genel Standart İngilizce ve Genel Yoğun İngilizce

Her pazartesi başlayan kurslarımızın ilk gününde seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Bu sınav İngilizce seviyenize göre doğru sınıfta eğitime başlamanıza yardımcı olmaktadır. Genel Standart İngilizce ve Yoğun İngilizce kursları, yazılı İngilizce ve konuşma İngilizcenizin gelişimi üzerine hazırlanmış programlardır. Genel Standart İngilizce 20 ders, Yoğun İngilizce programları 30 derstir. Dinleme, okuma, yazma, konuşma derslerini içermektedir. Atlantic Language Galway okulunda uzun süreli eğitim alacak öğrenciler için en az 25 haftalık akademik yıl programları da sunulmaktadır.


Üniversite Hazırlık Programı

Lise mezunu yabancı öğrencilerin İrlanda?da üniversiteye girebilmeleri için gerekli olan İngilizce eğitimini sağlar. 20 ve 30 haftalık 2 programdan oluşmaktadır. Aynı zamanda yüksek lisans öğrencileri için de, Pre-Master ( Yüksek lisans önceki eğitim ) programları sunulmaktadır. Eylül ayında başlayan programlar 36 hafta sürmektedir. İngilizce bilgisi daha iyi olan öğrenciler Ocak ayında başlayan 21 haftalık programa da katılabilirler.


ATLANTIC LANGUAGE İngilizce dil okulu, sizi havaalanında karşıladıktan sonra konaklayacağınız adrese götürmekte, eğitim süresince 7/24 Acil telefon hattı ile destek vermektedir. Ayrıca okulumuzda sizin için ücretli ve ücretsiz aktiviteler, kültürel geziler de düzenlenmektedir. Minimum 2 hafta katılabileceğiniz bu programlar hakkında detaylı bilgi almak için eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirisiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın