• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

ATC, Dublin

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - ATC, Dublin

ATC Dil Okulları Dublin, 1964 yılında kurulmuş olan bu okul o tarihten beri tüm dünyadan uluslar arası öğrencileri misafir etmektedir. Yıl boyunca eğitim verilen Dunluice House, Bray bölgesinde deniz kıyısında yer almaktadır. Dublin şehir merkezinden hızlı trenle 10 dakika mesafesindedir. ATC İngilizce dil okullarında çok geniş bir yelpazede yetişkinler için İngilizce programları ve sınavlara hazırlık programları, genç öğrencilerin için yaz kampları düzenlenmektedir. Yıl boyu açık olan yetişkin okulu yüksek teknolojili 20 modern sınıfı, kütüphanesi, Multimedya merkezi, bilgisayar odası ile İrlanda?nın en donanımlı okullarındandır. Okulda aynı zamanda ücretsiz kablolu internet bağlantısı dizüstü bilgisayarlarını yanlarında getiren öğrencilerin kullanımına sunulmuştur.


Yetişkin (18+ yaş grubu) programları:

ATC İngilizce dil okulu, yabancı öğrencilere Genel Standart İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık Programları, Öğretmen yetiştirme Programları ve Yetişkin yaz okulu programları sunmaktadır.


Bire bir dersler

Bu programlar, genel İngilizce kurslara ek olarak düzenlenmektedir. Öğrencilerin spesifik istekleri doğrultusunda bireyin ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan programlardır. Genellikle, bankacılık ve finans, sigortacılık, hukuk, tıp, eğitim, otelcilik, pazarlama gibi alanlara yönelik dil geliştirme programları talep edilmektedir. Bu programda ders sayısı öğrencinin ihtiyaç duyduğu süre kadardır.


Genel Standart İngilizce ve Yoğun İngilizce Programları

Genel İngilizce programları haftada 15 saat yoğun İngilizce programları ise haftada 20 ve 26 saat olarak verilir. Her pazartesi başlayan kurslarımızın ilk gününde seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye İngilizceniz hangi seviyede çıkarsa o sınıfta eğitiminize başlarsınız. Genel Standart İngilizce ve yoğun İngilizce programları, yazılı ve sözlü İngilizcenizin gelişimi üzerine hazırlanmış programlardır. Dinleme, okuma, yazma, konuşma derslerini içermektedir. Dersler 60 dakikadan oluşmaktadır.


Öğretmenler için Teacher Training kursları

Bu programlar, haftada 25 ya da 30 saat eğitim içerir. Her ders 60 dakikadır. Program öğretmenlerin, İngilizce eğitimi teknik ve becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Programa katılmak isteyen öğretmen adayları Avrupa birliği fonlarından destek faydalanabilirler.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın