Kingston University

  • Genel Bilgi
  • Teklif Al

Kingston University 2018 Yaz okulu

Londra şehir üniversitelerinden Kingston University yerli ve yabancı öğrenciler için yaz aylarında kredili yaz okulu düzenlemektedir. Özellikle ABD?li öğrencilerin tercih ettiği program, öğrenciler hem Londra?yı keşfederken hem de bir İngiliz üniversitesinde kredi ders alıp özgeçmişlerini güçlendirmektedirler. Kingston University yaz okulu öğrencileri, aldıkları kredileri Türkiye?deki üniversitelerde (üniversitenin kabulüne bağlı olarak) saydırabilmektedirler.


Program hakkında genel bilgiler;


Dönemler 6 Temmuz - 3 Ağustos 2018 (4 hafta)
Akademik Giriş Şartları Kingston University yaz okuluna katılabilmek için not ortalamanızın en az 2,75 olması gerekmektedir.
İngilizce Yeterlik Şartları IELTS 6.0
veya TOEFL 76 (her bölümden en az 18/30 olmalı)
veya eğitim dilinin kısmen veya tamamen İngilizce olduğunu belgeleyen bir yazı yeterli kabul edilmektedir.
Eğitim süresi Eğitim süresi toplam 4 haftadır. Dersler hafta içi verilmektedir. Ders programı Kingston University tarafından adaylara seyahat öncesi bildirilmektedir. Dersler sabahtan veya öğleden sonra olabilir. Bazı bölümler yarım gün veya tam gün eğitim verebilir.
Sertifika Programı başarı ile tamamlayan öğrencilere Kingston University yaz okulu sertifikası ve not çizelgesi verilmektedir.
Konaklama Kingston University yaz okuluna katılan tüm öğrencilere paket fiyat içerisinde Kingston University yurtlarında tek kişilik banyo ve tuvaletli odalarda konaklama dahildir. Ayrıca yaz okulu katılımcılarına Londra içinde toplu taşıma ile seyahat edebilecekleri seyahat kartları da fiyatlara dahildir.
Havalimanı karşılaması Kingston University yaz okuluna katılan tüm öğrenciler toplu olarak yapılacak 4 Temmuz 2018?da Londra Heathrow ve Gatwick havalimanlarından karşılamasına ve 4 Ağustos 2018?da Londra Heathrow ve Gatwick havalimanına uğurlama transferinden ücretsiz yararlanabilirler. Bu tarihler haricide seyahat edecek veya havalimanında beklemek istemeyen öğrenciler için transfer ayarlanabilir.
Eğitim Ücretler Tek ders ücreti (4 hafta) ücreti 3170 GBP
İki ders ücreti ise (4 hafta) ücreti 3630 GBP
Yukarıdaki fiyatların konaklama dahil olduğunu unutmayınız.
Son başvuru tarihi Kingston University yaz okulu başvuruları 1 Ocak 2018?de başlayıp 4 Mayıs 2018?de sona ermektedir. Erken başvuru yapılmasını öneririz.
Vize Öğrencilerimizin vize dosyaları tarafımızdan yapılmaktadır. Vize işlemleri ortalama 15 gün sürmektedir.

Dersler                   6 Temmuz - 3 Ağustos 2018 dönemi dersleri

British Art and Architecture

British Culture and Society

Creative Writing in London

Exploring Cultural London

Live Theatre

London Global City of Enterprise

London and its Literature

Museums and Galleries

Shakespeare: Reading and Performance

Muggle Madness: Harry Potter and other popular British icons
Kingston University yaz okuluna başvurmak için bize ulaşın

Hemen Ücretsiz Teklif Alın