• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

St. Giles International, Londra Highgate

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - St. Giles International, Londra Highgate

St Giles International Highgate İngilizce dil okulu Londra?nın kuzeyinde Londra merkeze 20 dakika mesafede güvenli, modern bir dil eğitim merkezidir. Orta büyüklükte binası ve samimi atmosferi ile öğrencilerine yüksek kalitede kişisel gelişime de önem vererek İngilizce dil eğitimi veren St Giles Highgate İngilizce dil okulu Londra merkezine kolay ulaşım mesafesindedir. St Giles International Highgate İngilizce dil okulunda akademik deneyimli kadrosuyla öğretmen eğitiminde de yüksek kalitede kurs imkanı bulunmaktadır. 300 öğrenci kapasiteli olan St Giles International Highgate İngilizce dil okulu 23 sınıftan oluşmaktadır. Kurslara katılım yaşının en genç 16 olarak belirlendiği kursta sınıflar maksimum 12 kişiliktir.

St Giles International Highgate İngilizce dil okulunun, yerel spor alanlarına, alışveriş merkezlerine, çeşitli aktivitelerin yapılabileceği mekanlara ve özellikle konaklamalara uzaklığı 15 ile 45 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Eşsiz ve huzurlu İngiliz bahçesiyle çevrili olan St Giles International Highgate İngilizce dil okulu İngiltere?de İngilizce eğitimini doğanın eşsiz atmosferi eşliğinde almak isteyenler için ideal bir seçimdir.

St Giles International Londra Highgate İngilizce dil okulunda verilen kurslar
Genel İngilizce

St Giles International Highgate İngilizce dil okulu genel İngilizce kursu İngilizce bilgisi hangi seviyede olursa olsun her öğrenciye uygun kurs seçeneklerinin bulunduğu bir programdır. En az bir haftalık eğitim süresinden oluşan kursta dersler 50 dakikalıktır. Ortalama dokuz öğrencilik kapasiteli sınıflarda maksimum 12 öğrenci eğitim alabilmektedir. 28 derslik genel İngilizce kursu St Giles International Highgate İngilizce dil okulunda en popüler programdır. Genel İngilizce kursu öğrencilere İngilizce iletişimde ihtiyaç duydukları İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine odaklı dersler verilmektedir. Genel İngilizce kursu kısa sürede İngilizceyi doğru ve akıcı bir şekilde iletişim dili olarak kullanmak isteyenler için idealdir.

Genel İngilizce kursunda grup dersleri, öğrencilerin birçok ülkenin aksanını ve kültürünü tanıyarak İngilizceyi büyük bir özgüvenle kullanabilmelerine olanak tanımaktadır. St Giles International Highgate İngilizce dil kursunda giriş seviyesinde İngilizce bilenler ve upper intermediate seviyesinde bilen öğrenciler farklı sınıflarda genel İngilizce kursunu almaktadırlar. St Giles International Highgate İngilizce dil kursunda haftalık 20 ders eğitim programları sabah ve öğleden sonra verilmektedir.

St Giles International Highgate İngilizce dil kursunda haftada 20 ve 28 derslik genel İngilizce kurslarının yanı sıra isteyen öğrenciler birebir ders de alabilmektedir. Sınava hazırlık kursları

St Giles International Highgate İngilizce dil okulu sınava hazırlık kursları uluslararası tanınırlığı olan Cambridge, IELTS, TOEFL ve TOEIC sınavlarına yönelik derslerden oluşmaktadır.

Cambridge sınavlarına hazırlık kursu

Her yıl birçok ülkeden 1.5 milyonun üzerinde adayın katıldığı uluslararası bir sınav olan Cambridge sınavları başta İngiliz eğitim kurumlarınca olmak üzere kabul edilen yüksek prestijli İngilizce sınavlarındandır. Cambridge kursları akademik kariyer yapmak isteyen öğrenciler için büyük avantaj sağlamayan bir yeterlilik ölçme sınavıdır.

Cambridge sınavlarına hazırlık kursunda deneyimli öğretmenler öğrencilerle sınav konularını işlerken dersleri karşılıklı konuşma ile de destekleyerek sınavlarda duyulan endişeyi azaltmayı amaçlamaktadırlar. Cambridge sınavlarına hazırlık kursuna katılan öğrenciler düzenli olarak derslerini takip ettiği sürece sınavlarda başarılı olmaktadırlar. Yılda 4 veya 5 kez yapılan Cambridge sınavlarında en az 6 haftalık bir eğitim süresi önerilmektedir.

Cambridge English First kursu B1 ve B2 (Intermediate ve upper Intermadiate) seviyesinde olan öğrenciler için uygundur. Ocak, Mart ve Eylül aylarında verilen kurs, Sınavların Mart, Haziran ve Aralık aylarında yapılan sınav için St Giles International Highgate İngilizce dil okulu Ocak, Mart ve Eylül dönemlerinde kurs vermektedir.

IELTS, TOEFL ve TOEIC sınavlarına hazırlık kursları
IELTS

İngiltere?de veya eğitim dili İngilizce olan üniversiteler, akademik olarak profesyonel eğitim veren kurumlar ve göçmenlik büroları tarafından kabul edilen uluslararası tanınırlığı olan IELTS sınavına her yıl milyonlarca öğrenci girmektedir.

St Giles International Highgate İngilizce dil okulu IELTS hazırlık kursu için 8 ile 12 haftalık bir eğitim süresini önermektedir. IELTS hazırlık kursunda öğrenciler haftalık 28 dersin 20 dersi IELTS hazırlık, 8 ?i genel İngilizce kursuna ayırabilmektedir.

St Giles International Highgate İngilizce kursunda 4 haftada bir düzenli deneme sınavları yapılmaktadır. IELTS hazırlık kursları Intermediate (B1) ve üzeri seviyede olan öğrenciler için uygun bir programdır.

TOEFL

Özellikle Amerika ve Kanada üniversiteleri olmak üzere birçok İngilizce eğitim veren üniversitede eğitim almak isteyen öğrencilerden istenen dil yeterliliğini ölçen TOEFL (Test of English as a Foreign Language) sınavı standart Amerikan İngilizcesi dilini kullanabilme derecesi değerlendirilmektedir. St Giles International Highgate İngilizce dil okulu TOEFL için 6 haftalık bir eğitim vermektedir. Yılda birkaç kez yapılan TOEFL için St Giles International Highgate İngilizce dil okulunda verilen kurs haftada 20 dersten oluşmaktadır.

TOEIC

TOEIC (The Test of English for International Communication), İngilizceyi günlük yaşamda, iş hayatında kullanabilme becerisini ölçen uluslararası tanınırlığı olan bir sınavdır. TOEIC sınavı iki bölümden oluşmaktadır: Konuşma ve yazma ile okuma ve dinleme.

St Giles International Highgate İngilizce dil okulu TOEIC sınavı okuma ve dinleme bölümü için 4 haftalık bir eğitim süresi önermektedir. TOEIC hazırlık kursu 20 ve 22 dersten oluşmaktadır. TOEIC kursuna katılan öğrenciler 8 dersi genel İngilizce kursuna ayırabilmektedir.

St. Giles International Highgate İngilizce dil okulunda uzun döne kapsamında üniversiteye hazırlık kursları da verilmektedir.

İş İngilizcesi kursu

St Giles International Highgate İngilizce dil okulu iş İngilizce, kursu iş yaşamlarında profesyonel İngilizce iletişim kurma becerisi kazanmak isteyenler için hazırlanmıştır. Genel İngilizce kursu ile birlikte alınabilen kursa katılım için öğrencilerin intermediate (B1) seviyesinde olması yüksek verim alabilmeleri açısından önemli bir koşuldur. 2 ile12 hafta arasına eğitim süresi değişen kursta sınıflar maksimum 12 kişiliktir. Öğrenciler 50?şer dakikadan oluşan haftalık 28 dersin 8 ?ini genel İngilizce kursuna ayırabilmektedirler.

St. Giles International Highgate İngilizce kursunda dersler, yönetim, iş toplantıları, sunumlar, telefonla iletişim, profesyonel raporlama yapma, e mail ve mektup yazma konuları üzerine odaklı işlenmektedir. İş İngilizcesi kursunda öğrenciler ayrıca Cambridge iş İngilizcesi sertifikası BEC-Business English Certificate) kursuna da hazırlanma fırsatı yakalamaktadır.

Teacher Training programı

St Giles International Highgate İngilizce kursu İngilizce öğretim bilgilerini tazelemek isteyen ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen meslektaşlarıyla tanışmak isteyen İngilizce öğretmenleri için hazırlanmış ideal bir kurstur.

Teacher Training kursunda amaç öğretmenlerin İngilizceyi gelişen dille birlikte değişimleri yakalamalarını sağlamak ve İngilizce öğretmede yararlı metotlar kullanabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Teacher Training programları katılmak isteyen İngilizce öğretmenleri Erasmus + programı dahilinde programa katılabilirler.

Yaz okulu

St Giles International Highgate İngilizce dil okulu yaz kursları yaşları 7 ile 17 arasında olan gençlerin katılabileceği, eğitim ve tatilin bir arada getirildiği dinamik ve eğlenceli bir kurstur. Dünyanın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle ortak bir alanı paylaşan öğrenciler kültürel kaynaşma imkanı bulmaktadırlar.

St Giles International Highgate İngilizce dil okulun yaz kursu haftada 20 ve 28 dersten oluşmaktadır. Yaz kursuna katılan öğrenciler üniversitelerin öğrenci yurtlarında veya bağımsız okulların kampüslerinde bulunan yurtlarda konaklayabilmektedirler.

Yaz okulu kursunda öğrenciler tenis ve yüzme etkinliklere katılabilmektedir. Gündüz ve akşam aktivite programlarının düzenlendiği kursta öğrenciler hem keyifli vakit geçirecek hem İngilizceyi sosyal aktiviteler eşliğinde pratiğe dökme fırsatı yakalayacaklardır.

St Giles International Highgate İngilizce dil okulunda konaklama

Aile yanı konaklama: Aile yanı konaklama yurtdışına ilk kez çıkacak öğrenciler ve İngiliz kültürünü doğal yaşam akışı içerisinde deneyimlemek isteyen öğrenciler için ideal ve güvenli bir konaklamadır. St Giles Highgate İngilizce dil okulunun özenle seçtiği aileler genelde okul çevresinde yer almakla birlikte otobüsle 15 veya 30 dakikalık mesafelerde de bulunmaktadır. Aile yanı konaklamada öğrenciler tek kişilik veya paylaşımlı odalarda kalabilmektedir. Paylaşmalı olarak kullanılan odalar tek kişiliğe nispeten daha ekonomiktir. St Giles International Highgate İngilizce dil okulu aile yanı konaklamasında yarım pansiyon veya sadece oda kahvaltı seçenekleri bulunmaktadır. Aile yanı konaklamada öğrenciler istekleri doğrultusunda banyolu tek kişilik odalarda da kalabilmektedir.

Chester House öğrenci yurtları : Muswell Hill?de yer alan Chester House öğrenci yurdu tüm yıl konaklamalara açık bulunmaktadır. Geniş ve güzel bir bahçesi olan yurtta tenis kortu da bulunmaktadır. Lavabosu ve ders çalışma masası olan tek kişilik odaları bulunan yurtta tuvalet ve banyo paylaşımlı olarak kullanılmaktadır. Yurtta hafta içi yarım hafta sonu tam pansiyon hizmet verilmektedir. Chester House öğrenci yurdunda 18 ve 25 yaş arasındaki öğrenciler konaklayabilmektedir. Yurtta; oyun odası, öğrenci salonu, spor, müzik odası, çamaşırhane ve içecek hazırlanabilecek küçük bir mutfak bulunmaktadır.

St Giles International Highgate İngilizce dil okuluna ulaşım

Londra, merkezinde bulunan St Giles International Londra Highgate İngilizce dil okulu Londra Gatwick, Heathrow, Stansted ve Luton havalimanlarından otobüs, tren veya özel taksi karşılaması ile ulaşmak mümkündür. İstanbul?dan günde bir kaç uçuşun olduğu Londra Heathrow havalimanı St Giles International Londra Highgate İngilizce dil okuluna ulaşımın en kolay olacağı havalimanıdır. Londra havalimanlarında özel taksi karşılaması talep eden öğrencileri varış terminalinde isimleri ile sürücüler karşılamakta ve taksi ile konaklayacakları ailelere götürmektedirler. İlk defa yurtdışına çıkacak öğrenciler için en güvenli ulaşım şekli taksi karşılamasıdır. Toplu taşımayı kullanmak isteyen öğrenciler Heahtrow havalimanından metro hattı ile şehre inebilirler. Toplu taşıma ile Londra?ya ulaşım taksi karşılamasından ucuz olmasına rağmen, Londra?ya vardıktan sonra tekrar taksiye binmeniz veya bavullarınız ile yürümeniz gerekeceğini unutmayınız.

St Giles International Londra Highgate İngilizce dil okulu hakkında bilgi almak için danışmanlarımıza başvurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın