• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Londra

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Londra

Kozmopolit şehir Londra, İngiltere?deki popüler dil kursu destinasyonlarından birisidir. Londra'nın merkezine 25 dakika mesafedeki Londra dil okulumuz tiyatrolar, sinemalar ve restoranlarla çevrili sakin bir yerleşim bölgesinde bulunmaktadır.

Günümüzde, İngilizcenizi mükemmel hale getirmek neredeyse zorunluluk haline geldi. Londra dil okulumuzda sunduğumuz çeşitli kurslarla, uygun bir ortam sunuyoruz. Londra dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır. İster tatiliniz süresince, yazın 2 hafta yoğun kurs alın, ister daha uzun süreli sınava hazırlık kurslarına katılın ya da bire bir ders alın- Londra?da dil eğitimi alarak asla pişman olmazsınız.

Londra?da kısa sürede, dersler dışındada İngilizcenizin geliştiğini göreceksiniz; öğrendiklerinizi diğer dil öğrencileri ile turist ve lokal halkla konuşarak pratik etme fırsatı bulacaksınız.

Londra İngilizce dil eğitimi almak özel bir deneyimdir: Ana dili İngilizce olan, deneyimli öğretmenlerden İnglizce öğrenebilir ve aynı zamanda Avrupa'nın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Tower Bridge ya da London Eye'dan tüm şehri seyredebilirsiniz. Londra'da alacağınız İngilizce kurs, geleceğiniz için bir yatırım olacaktır ve aynı zamanda size yeni yerler tanıma, faydalı deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanı da sunacak. London Aquarium'u ya da dünyaca ünlü balmumu müzesi Madame Tussauds'ı gezmeden önce İngilizclerin meşhur yemeği fish'n chips (balık ve patates kızartması) yemeği unutmayın! Londra'da İnilizce eğitim almanın avantajlarını kendiniz keşfedin!

Brighton'daki dil okulumuz British Council ve Education UK tarafından onaylıdır!

Londra'da Konaklama

Bir dil kursunun mümkün olan en eğlenceli şekilde geçmesi için doğru konaklamaya ihtiyacınız vardır. Londra'da Konaklama, kalışınız süresince planlar yapacağınız, dersten sonra öğrendiklerinizi ve deneyimlerinizi gözden geçirebileceğiniz yerdir.

İngilizce kursunuz süresince seçebileceğiniz iki tür konaklama sunmaktayız. Londra'da Konaklama seçeneklerinde diğer insanlarla, öğrencilerle ve yerel halkla iletişim içinde olacağınız için yeni öğrendiğiniz İngilizce'yi pratik yapma fırsatı bulacaksınız.

Standart Dairelerimiz düzenli olarak temizlenmektedir ve süpermarkete 10-15 dakika yürüme mesafesindedir. Dairenizden şehir merkezine ise 20-25 dakika toplu taşıma ile gidebilirsiniz. Depozito bedeli alınmamaktadır. Dairelerimize girişler 12:00-18:00 saatleri arasında yapılmaktadır!

Aile Yanı Konaklamalarımızda düzenli olarak haftalık temizlik yapılmaktadır. Nevresimler aileler tarafından temin edilirken, havluları öğrencilerin getirmeleri istenmektedir. Süpermarket yürüme mesafesindedir, şehir merkezine 15-35 dakikada toplu taşıma ile ulaşılabilir. Depozito bedeli alınmamaktadır. Giriş saatleri 09:00-22:00 saatleri arasındadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın