• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Brighton

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Brighton

Güney İngiltere?de diğer şehirlerde bulamayacağınız görkemli bir atmosfer ve modern bir yaşam biçimi sunar. 160.000 nüfuslu üniversite kasabası çok kültürlü ve genç vatandaşları ile tam bir kozmopolit şehirdir. ?Deniz kenarındaki Londra? diye bilinen bu sahil kasabası dil eğitimi için oldukça ideal bir destinasyondur. Brighton'da İngilizce eğitimi almak, bu kasabanın yaşayanları ile derste öğrendilerinizi pratik yapma olanağı da sunacaktır.

Kraliyet geleneğine ve kraliyetin yazlık saraylarına ev sahipliği yapmasına rağmen Brighton genç ve modern bir şehirdir. Brighton Londra?ya sadece 45 dakikalık mesafededir. Brighton?da İngilizce kursuna katılarak farklı hedeflere uygun olarak hazırlanmış programlarımız ile dilinizi geliştirirken İngiltere'yi keşfedebilirsiniz. Brighton?daki dil okulumuz British Council ve English UK tarafından onaylıdır.

Brighton'da İngilizce kurslarımıza minimum katılım yaşı 18'dir. 16-18 yaş grubundaki öğrencilerimiz veli izni ile kabul edilmektedirler. 14-21 yaş grubundaki öğrencilerimiz için mzel olarak Gençler Programları açılmaktadır.

Brighton'da dil kursu özel bir deneyimdir: Ana dili İngilizce olan, deneyimli öğretmenlerden İngilizce öğrenirken aynı zamanda Avrupa'nın en popüler sahil şehri Brighton'ı da keşfedebilirsiniz. Kanal boyu akan Körfez Akıntısı burada ılıman bir iklim oluşmasını sağlar. İngiltere'de bile palmiye ağaçlarının büyüyebildiğini biliyor muydunuz? Brighton'da alacağınız İngilizce dil eğitimi geleceğiniz için bir yatırım olacaktır ve aynı zamanda eşsiz yerler görüp, faydalı deneyimler edineceksiniz ve yeni dostluklar kuracaksınız. Örneğin doğa severler için harika yürüyüş imkanları sunan Brighton'ı ve civarını neden keşfetmiyorsunuz? Brighton'da İngilizce kursun size sunacağı avantajları kendiniz keşfedin!

Brighton'daki okulumuz British Council ve Education UK tarafindan onaylıdır.

Brighton'da Konaklama

Sprachcaffe kurs süresince sizin kendinizi evinizde gibi hissedebilmeniz için sizlere konforlu ve güvenli konaklama seçenekleri sunuyor! Brighton'da sunduğumuz dört tür konaklamamızdan Sprachcaffe daireleri, apartotel, Sprachcaffe yurtları ve aile yanından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Brighton'da konaklama türlerinde diğer öğrenciler ya da yerel halkla diyalog halinde olacağınız için derste öğrendiklerinizi dersten sonra pratik yapma şansı bulacaksınız ve İngilizcenizi kısa sürede geliştirebileceksiniz

Brighton'da Aktiviteler

Sprachcaffe'nin sunduğu Brighton'da aktiviteler programları farklı şehirlere düzenlenen günlük geziler, klasik eğlence akşamları (karaoke gecesi, bowling gecesi...), müzeler, sergiler ve görülmeye değer tarihi kalıntılara yapılan gezilerden ve spor aktivitelerinden oluşmaktadır.

Brighton'da aktivitelere katılarak hem boş zamanlarınızı değerlendirmiş olacaksınız, aynı zamanda dilinizin hızla gelişmesine de katkıda bulunacaksınız. Hafta içi her gün aldığınız derslerde öğrendiklerinizi Brighton'da aktiviteler sayesinde pratik yapma imkanı elde etmiş olacaksınız.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın