• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

LSI, Londra

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - LSI, Londra

“İnsan Londra'dan yorulmuşsa, yaşamaktan yorulmuştur” derler. Buckingham Sarayı ve Londra Kalesi'nin ihtişamından, ikonik London Eye dönme dolabı ve Madame Tussaud'nun balmumu heykel müzesine kadar Londra kesinlikle dünyanın en gezip görülmeye değer kentlerinden biri ve İngilizceyi İngiltere'de öğrenmek için de en ideal yerdir.

LSI Londra Merkez, şehrin tam kalbinde; West End olarak bilinen capcanlı ve çok renkli bölgede yer alır. British Museum, Oxford Caddesi'ndeki mağazalar ve eğlence bölgesi Soho yürüyüş mesafesindedir. Dil okulumuz, ücretsiz internet erişimi sunan bilgisayar odası, kütüphanesi ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitim için mükemmel imkânlar sağlar. Aralarında TOEFL'a hazırlık ve Cambridge Sınavı kurslarının da bulunduğu çok çeşitli İngilizce programlar sunarız.


LSI Londra Merkez, rehberli yürüyüş, indirimli tiyatro ve müzikaller, müze ve sanat galerisi ziyaretleri ve Oxford, Cambridge, Brighton ve Stonehenge'e günlük gezileri içeren eksiksiz ve çok çeşitli bir sosyal program yürütür. Bu programlar sayesinde, bir yandan İngilizce dil becerilerinizi geliştirirken, diğer yandan da eğlenebilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın