• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

LSI, Cambridge

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - LSI, Cambridge

Etkileyici Cambridge şehri, üniversitesiyle ünlü olmakla birlikte, aynı zamanda en zor beğenen uluslararası öğrencilere bile sayısız olanak sunan canlı ve hareketli bir kenttir. Güzel mimari eserler, müzeler ve sanat galerileriyle dolu Cambridge, İngiliz kültürünü özümsemek isteyen herkes için bir cennettir. Büyük öğrenci nüfusu dolayısı ile bağımsız mağaza ve restoranlar açısından zengin bir kent olan Cambridge, canlı müzik, tiyatrolar ve komedi gösterileriyle dolu renkli gece hayatı ile de İngiltere'de İngilizce öğrenmek isteyen herkes için ideal bir tercihtir.

Dil okulumuz Cambridge'de İngilizce eğitim için harika bir fırsat sunar. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlar. Yaz aylarında, yakınlardaki bir üniversite kampüsünden de yararlanırız. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına hazırlanmaya yönelik bir programı (LSI Cambridge TOEFL sınavı için tescilli bir sınav merkezidir), ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart ESL/EFL kurslarımızdan birini seçin, LSI Cambridge'in mükemmel konumundan ve aralarında 10 tam donanımlı derslik, bir öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi sunulan bir bilgisayar odasının da bulunduğu zengin imkânlarından faydalanacaksınız.


LSI Cambridge, partiler, barbekü etkinlikleri, gece kulüpleri ve futbol ve golf gibi sporları içeren dinamik ve sürekli değişen bir sosyal program yürütür. Ayrıca Cambridge dışında Londra, Stonehenge, Shakespeare'in doğum yeri, İskoçya ve Paris gibi çok farklı yerlere de düzenli olarak hafta sonu gezileri düzenlenir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın