• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

LSI, Brighton

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - LSI, Brighton

Deniz kenarında capcanlı bir şehir olan Brighton sadece tarihî rıhtımı ve ikonik akide şekerleri ile değil, renkli bir gençlik kültürü ile dolu kent merkezinin sunduğu sayısız ve çok çeşitli eğlence imkânlarıyla da ünlüdür. Harika mağazalar, restoranlar ve barların yanında fotoğraflık sahil şeridi ile de Brighton, İngiltere'de İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan ve her kültürden öğrenciler için hayat dolu ve samimi bir şehirdir.

Dil okulumuz, Brighton'da eğitim için ideal bir mekandır. Ünlü Brighton plajından sadece birkaç dakika uzaklıktaki sakin bir yerleşim bölgesinde, Viktorya tarzı şık bir binada hizmet veren LSI Brighton, İngilizce öğrenmek için rahat bir ortam sunar. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart EFL/ESL kurslarımızdan birini seçin, LSI Brighton'ın merkezi konumundan, mükemmel ulaşım bağlantılarından ve tümünde ücretsiz internet erişimi sunulan yedi derslik ve bir öğrenim merkezi ile öğrencilere sunduğu olağanüstü fırsatlardan faydalanabilirsiniz.


LSI Brighton, aralarında partiler, barbekü etkinlikleri ve yerel pub ve gece kulüplerine gezilerin de bulunduğu eksiksiz ve dinamik bir sosyal program yürütür. Londra trenle sadece bir saat uzaklıktadır ve İngiltere ve Avrupa'daki birçok şehre de hafta sonu gezileri düzenlenebilir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın