• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Kings English, Londra

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Kings English, Londra
KİNGS COLLEGES LONDRA İNGİLİZCE DİL OKULU

Kings Colleges İngilizce dil okulları dünyanın birçok ülkesinden gelen binlerce öğrenciye üniversiteye hazırlık İngilizce dil eğitimleri, profesyonel İngilizce ve farklı birçok alanda eğitim vermekte olan Amerika ve İngiltere’de bulunan bir okul zinciridir.

Kings Colleges dil okulları sınırlı sayıda öğrenci kapasiteli küçük sınıflarıyla öğretmen öğrenci etkileşimin fazla olduğu ders ortamları sunmaktadır. Genel İngilizce kursunda IELTS sınavlarına hazırlık kurslarına kadar birçok farklı kursun verildiği Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu bulunduğu merkez konumu itibariyle de öğrencilerine hem kaliteli eğitim vermekte hem de keşfedilmeyi bekleyen bir şehir deneyimi yaşamalarına öncülük etmektedirler.

Kings Colleges Londra İngilizce dil okulunda verilen İngilizce kursları

Standart Genel İngilizce: Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu genel İngilizce kursu gündelik yaşamda İngilizce iletişim kurabilecek seviyede İngilizce bilgisine ulaşmak isteyenler için hazırlanmış ideal bir kurstur. İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma, telaffuz eğitimlerinin verildiği kurs, haftada 20 dersten oluşmaktadır.

İngilizce telaffuz, dilbilgisi, kelime bilgisi ve İngilizce pratik eğitimlerinin de verildiği kursta derslere düzenli olarak katılan öğrenciler kısa sürede İngilizce altyapı sorununu çözerek; İngilizceyi iletişim dili olarak özgüvenle kullanabilecek seviyeye ulaşmaktadırlar. Genel İngilizce kursunda öğrenciler 20 derse ek olarak seçmeli dersler de alabilmektedirler. Standart Genel İngilizce kursunda öğrenciler derslerini sabah veya öğleden sonra alabilmektedir.

Yoğun İngilizce kursu

Kings Colleges Londra yoğun İngilizce dil okulu, Kings okullarında verilen kurslar arasında en popüler olanıdır. Kısa bir sürede en etkili ve hızlı bir biçimde İngilizceyi gündelik yaşamda kullanmak isteyen öğrenciler için uygun olan bu kursta ders programı zaman diliminin kısalığına göre dengeli bir biçimde hazırlanmıştır. Yoğun İngilizce kursunda öğrenciler ilgilendikleri alanlara yönelik verilen özel kurslardan birini de seçebilmektedir. Haftada 28 dersten oluşan yoğun İngilizce kursunda öğrenciler 20 derslik genel İngilizce programına ek olarak 8 dersi kendilerine en uygun buldukları mesleki İngilizce veya sınav kurslarına katılabilmektedir. Yoğun İngilizce kursunda öğrenciler dersler tüm gün verilmektedir.

Diploma of English : Uzun süre İngilizce eğitimi alacak öğrenciler için ideal programlardır. 24 hafta ve 34 hafta süren bu yoğun İngilizce programları Ocak, Nisan ve Eylül aylarında başlamaktadır. Tatillerin baştan belirlendiği bu programlara sadece kurs başlangıç tarihinde katıla bilinmektedir. Programa katılan öğrenciler 11 haftalık dönemler halinde eğitim almaktadır. Uzun süreli ve ekonomik bir program of Diploma of English kursları öğrencilerin en çok tercih ettiği uzun süreli İngilizce kurslarıdır.

IELTS hazırlık Kursları : IELTS hazırlık kursu öğrencilere İngilizce dil becerileri eğitimleri vererek IELTS’in tüm bölümlerinde yüksek puan almalarını amaçlamaktadır. 1996 ‘dan beri Kings College Oxford okulunun resmi IELTS sınav merkezi olması Kings okullarının sınavlar konusunda konu ve strateji açısından deneyime sahip olmaları sonucunu getirmiştir.

Haftada 28 dersten oluşan IELTS hazırlık kursunda öğrencilere geldikleri ilk gün seviye tespit sınavı yapılarak en uygun sınıflara yerleştirilmeleri sağlanmaktadır. Öğrencilerin İngilizce seviyelerinin geldikleri aşamayı izlemek üzere her hafta düzenli deneme sınavları yapılmaktadır. Kings Colleges IELTS sınavı hazırlık kursunda öğrencilerin gelişimlerini gösteren bir öğrenci dosyası tutulmaktadır.

Kings Colleges Londra İngilizce dil okulunda bilgisayarların da bulunduğu etüt merkezinde öğrenciler online İngilizce dil eğitimi alabilmektedir. IELTS kursunda öğrencilere haftada iki sosyal aktivite programlarına katılma imkanı sunulmaktadır. Birlikte yapılan aktivitelerde öğrenciler İngilizceyi pratik yaparak kısa sürede iletişim dili haline de getirebilmektedir. Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu IELTS kursu sonunda öğrencilere sertifika verilmektedir.

IELTS hazırlık kursuna öğrenciler haftada 20 ders / 15 saatlik genel İngilizce programının 8 ders / 6 saatlik bölümünü ayırabildiği gibi genel İngilizce kursuna ek olarak IELTS kursunu birebir ders olarak da alabilmektedir. İngilizce dil bilgisi, kelime bilgisi ve dil becerileri konuları üzerine odaklı işlenen derslerde öğrencilere sınav teknikleri ne konuları üzerine alıştırmalar yapılmaktadır.

Sanat ve tasarım kursu

Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu sanat ve tasarım kursu sanat çalışmaları ile ilgilenen ve portfoliolarını hazırlarken bir yandan da İngilizcelerini geliştirmek isteyen öğrenciler için hem sanat hem dil eğitim vermesi açısından ideal bir seçenektir.

Haftada 28 ders / 21 saatten oluşan kursun 20 dersi genel İngilizce kursuna ayrılmıştır. Eğitim süresinin en az 4 haftadan oluştuğu kursta sınıflar 14 kişi kapasitelidir. Kings Colleges Londra dil okulunda öğrencilerin ders alacakları ve çalışmalarını rahatlıkla yapabileceği tam donanımlı atölyesi bulunmaktadır. Geniş ve modern çalışma atölyesinde öğrenciler birbirleriyle sanatsal ve gündelik yaşam hakkında İngilizce iletişim kurarak bilgi paylaşımı yapacak ortak bir alana sahip olmaktadırlar.

Haftada 8 ders / 6 saat sanat ve tasarım dersinin yapıldığı kursta ders boyunca özel tasarım ve teknik konularında yaratıcı portfoliolar oluşturabilme becerileri yükseltilmek amaçlanmaktadır.

İş İngilizcesi kursu

İş ve finans dünyasında geniş bir alanda iş bulma şansını arttırmak için İngilizcelerini geliştirmek isteyenler için aradıklarını bulabileceği, işlenen konular itibariyle en ideal kurs olan iş İngilizcesi genel İngilizce kursuna ek olarak alınabilmektedir. İş İngilizcesi kursunda öğrenciler Cambridge ICFE ve BEC sınavlarına da hazırlanabilmektedir.

Haftada 28 dersten oluşan iş İngilizcesi kursunda 20 derslik bölümde İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma, kavramlar, dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz eğitimleri verilmektedir. İngilizce dil becerileri üzerine yoğunlaşan bu bölümde öğrenciler İngilizceyi temel olarak öğrenerek iş İngilizcesi kursunda alacağı derslere de ön hazırlık yapmış olmaktadır.

İş İngilizcesi kursunda, iş ve finans dünyasında kullanılan terminolojik bilgi, rapor yazma, sunum becerileri gibi konular işlenmektedir. İş İngilizcesi kursu her iki haftada bir iş ziyaretleri programları düzenlenmektedir. İş İngilizcesi kursunda eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır.

Cambridge sınava hazırlık kursları
First Certificate in English (FCE) hazırlık kursu

İngilizce orta seviye üstü bir sınav olan FCE’de İngilizce okuma, dinleme, konuşma, yazma ve İngilizce kullanabilme olmak üzere 5 bölümden oluşmaktadır. Cambridge FCE sınavına girecek öğrencilerin İngilizce dilbilgisi ve kelime bilgisine sahip olması gerekmektedir. Cambridge FCE sınavı yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Cambridge FCE sınavı İngilizce yeterliliği ölçen, saygın bir sınavdır. Cambridge İngilizce sınavlarının dünya çapında ticari ve akademik enstitülerde tanınırlığı bulunmaktadır. Cambridge sınavlarına hazırlık kursunda öğrenciler haftada 20 ders veya 28 derslik yoğun derslere katılabilmektedir.

Cambridge FCE İngilizce sınavları üniversite veya yüksek lisans eğitimi almak isteyenler veya İngilizce iletişim becerisi kazanarak iş hayatında başarılı bir kariyer hedefi olanlar için uygun ve birçok avantaj sağlamaktadır. Certificate in advanced English (CAE) hazırlık kursu

Cambridge sınavlarının bu sertifikasına sahip olan öğrenciler İngiltere’de üniversitelerde eğitim görme hakkını kazanabilirler. Reading, Writing, Listening, Speaking ve English in Use olmak üzere beş bölümden oluşan sınav, dünya çapında tanınırlığı olan ve birçok kurum tarafından kabul edilmektedir. Cambridge CAE sınavı akademik ve ticari alanlara girmede büyük avantaj sağlayan ileri seviye İngilizce bilgisi gerektirmektedir. Cambridge CAE sınavı kursu haftada 20 ders olarak alınabileceği gibi 28 derslik yoğun Sınava hazırlık kursunu da seçebilmektedirler.

Kings Colleges Londra İngilizce dil okulunda konaklama

Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu öğrencilerine standart ve ekstra aile yanı konaklama, öğrenci yurdu ve öğrenci evi konaklama imkanları sunmaktadır. Konaklamanın öğrencilerin başarılı bir yurtdışı dil eğitimi deneyimleri kazanmalarında önemli bir yere sahip olduğunun bilincinde olan Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir.

Aile yanı konaklama: Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu öğrencilerinin konforlu ve güvenli konaklayabilmelerini sağlayabilmek için öğrencilerini yerleştireceği aileleri özenle seçmektedir. Okulun deneyimli konaklama yetkilileri, öğrencileri istek ve ihtiyaçlarına göre en uygun aileye yerleştirmektedir. Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu seçtiği ailelerle güçlü bir işbirliği yapmaktadır. Ailelerin öğrencilere belirlenen standartlara göre konaklama hizmeti verip vermediğini düzenli olarak kontrol etmektedir. Çift kişilik oda konaklamasının sadece yaz aylarında mümkün olduğu aile yanı konaklamada öğrenciler tek kişilik odalarda yarım veya tam pansiyon hizmet alarak konaklayabilmektedirler. Kings Colleges Londra İngilizce dl okulu aile yanı konaklamasında ailelerin evleri okula otobüsle 30 dakikalık mesafededir.

Aile yanı ekstra konaklama : Aile yanı ekstra konaklamada standart aile yanı konaklamaya ek olarak birkaç farklılık bulunmaktadır. Öğrencilere televizyonun bulunduğu özel banyo tuvaletli odalarda konaklama imkanı sunulmaktadır. Çift kişilik yatakların bulunduğu odalar tam donanımlı ve modern bir görünümün hakim olduğu evlerde öğrenciler yarım veya tam pansiyon konaklama seçenekleri sunulmaktadır.

Öğrenci evi konaklama: Kings Colleges Londra İngilizce il okulu öğrencilerine özgür, konforlu geleneksel ev yaşamı konaklama imkanı sunmaktadır. Okula 5 ve 20 dakikalık mesafelerde bulunan evler Londra merkeze giden ulaşım hatlarına da yakındır. Güvenli komşuluk ilişkilerinin hakim olduğu bir bölgede yer alan öğrenci evlerinde en az 12 haftalık rezervasyon yapılabilmektedir. Öğrenci evi konaklamasında odalar tek kişiliktir. Haftalık temizliğin yapıldığı dairelerde televizyon salonu ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. En az 18 yaşında olan öğrencilerin konaklamasına uygun olan öğrenci evlerinde self catering anlayışı mevcuttur.

Crystal Palace Summer öğrenci yurdu: Londra Crystal Palace Park’ta inşa edilmiş olan Crystal Palace Summer öğrenci yurdu yenilenen binasıyla modern bir görünüme sahiptir. Yurtdışı dil eğitimi alan öğrencilere sadece yaz aylarında açılan yurt, Kings Colleges Londra İngilizce dil okuluna otobüsle 20 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Her odasında bir televizyonun bulunduğu yurt Londra National Sports Centre’a kolayca erişim mesafesinde bulunmaktadır. Bu sayede öğrenciler sportif faaliyetlere kolayca ulaşabilmektedirler. Tek ve çift ve üç kişilik odaların bulunduğu Crystal Palace öğrenci yurdunda temizlik haftada bir yapılmaktadır. Televizyon salonu ve ücretsiz internet erişimin olduğu yurtta yarım pansiyon konaklama hizmeti verilmektedir.

Kings Colleges Londra İngilizce dil merkezine ulaşım

Londra, merkezinde bulunan Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu Londra Gatwick, Heathrow, Stansted ve Luton havalimanlarından otobüs, tren veya özel taksi karşılaması ile ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan günde bir kaç uçuşun olduğu Londra Heathrow Kings Colleges Londra İngilizce dil okuluna ulaşımın en kolay olacağı havalimanıdır. Londra havalimanlarında özel taksi karşılaması talep eden öğrencileri varış terminalinde isimleri ile sürücüler karşılamakta ve taksi ile konaklayacakları ailelere götürmektedirler. İlk defa yurtdışına çıkacak öğrenciler için en güvenli ulaşım şekli taksi karşılamasıdır. Toplu taşımayı kullanmak isteyen öğrenciler Heahtrow havalimanından metro hattı ile şehre inebilirler. Toplu taşıma ile Londra’ya ulaşım taksi karşılamasından ucuz olmasına rağmen, Londra’ya vardıktan sonra tekrar taksiye binmeniz veya bavullarınız ile yürümeniz gerekeceğini unutmayınız.

Kings Colleges Londra İngilizce dil okulu ve Londra’da İngilizce hakkında bilgi almak için danışmanlarımıza başvurabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın