Embassy English, Londra Greenwich

  • Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Burslar
  • Teklif Al
GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Embassy English, Londra Greenwich
EMBASSY LONDRA GREENWICH İNGİLİZCE DİL OKULU

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu, Greenwich’ te Londra’nın ünlü turistik mekanlarına, müzelerine ve eğlence merkezlerine oldukça yakın mesafede bulunmaktadır. Tarihi Greenwich’i alışveriş merkezleri, restoran ve kafeleriyle keyifli bir keşfe çıkma fırsatı sunan Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulunda öğrenciler seçtiği kurslarla okulun modern imkanlarından faydalanabilmektedir. Geliştirilmiş son teknolojiyi barındıran Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulunda bulunan ücretsiz kablosuz internet bağlantısı ile öğrenciler aile ve arkadaşlarıyla iletişimi koparmadan eğitimlerini sürdürebilmektedir.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu, interaktif beyaz tahtalı modern sınıfı, öğrenci salonu, üniversiteye başvuru rehberlik hizmeti, kütüphanesi, hemen yanı başındaki yurtları ve öğrencilerin rahatça zaman geçirebileceği kafeleriyle kaliteli ve konforlu bir eğitim olanağı sunmaktadır. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu hazırladığı sosyal aktivitelerle öğrencilerine geniş bir arkadaş topluluğuyla iletişime geçerek şehrin ilginç ve güzel yanlarını birlikte keşfetme fırsatı sunmaktadır. Embassy Greenwich Londra İngilizce dil okulunda öğrenciler için İngiltere ve bazı Avrupa ülkelerine geziler düzenlenmektedir.

Dünyanın en ünlü şehirlerinden biri olan Londra, sosyal yaşamı, doğası, yağmuru ve düzenli caddeleri ve geniş öğrenci popülasyonu ile hem turistik hem eğitim ziyaretleri için ideal ve harika bir deneyim yaşama fırsatı sunmaktadır. Londra, birçok halkın birlikte yaşadığı, çok kültürlü ortak yaşamı ile dünyanın önde gelen kozmopolit şehirlerindendir. Avrupa’da 300’ten fazla ırkın yaşadığı Londra, aynı zamanda dünyanın en önemli ticaret ve finans merkezlerindendir. Dünyanın en fazla uluslararası yolcu taşıyan havaalanı olan Heathrow’un bulunduğu Londra, dünyanın en kalabalık hava trafiğine sahiptir. Gezilecek ve keşfedilecek birçok yer ve kültürün bulunduğu Londra’da her zaman yapacak etkili ve keyifli aktiviteler bulmak mümkündür. Londra’yı ziyaret edenler attıkları her adımda yeni ve farklı bir atmosferle karşılaşarak şehri dünyanın bir örneklemi olarak göreceklerdir. Camden Pazarı, Oxford Sokak alışverişi, Conevt Garden, Soho-muhteşem barlar, Buckingham Sarayı, Parlamento binası, The London Eye, Borough pazarı-bir gurme dünyası, Londra Kulesi, ve Canary Wharf Londra’da ziyaret edilmesi gereken yerler arasında sayılabilir.

Embassy Londra İngilizce dil okulunda verilen İngilizce kursları
Genel İngilizce kursu

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu genel İngilizce kursu, İngilizceyi gündelik yaşamda iletişim dili olarak kullanmak isteyenler veya üst seviyede İngilizce eğitim alabilmek için temel İngilizce becerilerine sahip olmak isteyenlere yönelik hazırlanmış ideal bir programdır.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu genel İngilizce kursu standart ve yoğun olarak verilmektedir ve öğrenciler kendi programlarını hazırlayarak haftada 28 derslik yoğun İngilizceyi veya 20 derslik standart İngilizce derslerinden birini seçebilmektedir. Yoğun genel İngilizce kursunda öğrenciler İngilizcelerini geliştirmek isteyen özel alanlarda seçmeli ders alabilmektedirler. Yoğun İngilizce kursu seçmeli dersleri kaliteli ve deneyimli öğretmenleri le verilmektedir. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu öğrencilerine okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavı yapmaktadır. Bu sayede öğrenciler seviyelerine en uygun kursa katılarak en yüksek verimi alma imkanına sahip olmaktadır.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu genel İngilizce kursunda eğitim süresi en az 2 haftadan başlamaktadır. Sınıfların maksimum 15 öğrenci kapasiteli olduğu kursta her ders 50’şer dakikadan oluşmaktadır. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu genel İngilizce eğitimi hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

İş İngilizcesi

Günümüz ekonomik sistemi ve globalleşen dünyasında ticaretin uluslararası alanlarda kurulması ortak bir dünya dili olan İngilizcenin de çalışanlar ve işverenler tarafından bilinmesi gerekliliği ortaya çıkmıştır. Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda müşterilerle görüşme, toplantı ve mail yazma gibi önemli işlerin İngilizce olmak zorunda olması İngilizce kursları ve okullarına olan ilgiyi de arttırmıştır. İş ve finans dünyasının merkezlerinden biri olan Londra’da iş İngilizcesi kursuna katılmak işi mutfağında deneyimlemek ile eşanlamlı olabilmektedir.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursunda genel İngilizce kursunda verilen İngilizce temel dil becerilerinden olan İngilizce okuma, yazma, konuşma, yazma ve telaffuz eğitimlerine ek olarak e mail yazma, raporlama yapma, sunum ve görüşme teknikleri dersleri verilmektedir. İş İngilizcesi kursunda Embassy öğrencileri İngilizce kelime bilgisi, dilbilgisi ve telaffuzlarını geliştirirken aynı zamanda profesyonel olarak İngilizce iletişim kurabilme becerisi kazanmaktadırlar. İş İngilizcesi kursunda öğrenciler iş yaşamında İngilizceyi güvenle kullanabilecek özgüveni de kazanmaktadırlar.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu İş İngilizcesi kursu haftada 20 derslik standart İngilizce dersine ek olarak haftada 8 dersten oluşmaktadır. Seçeli olarak verilen iş İngilizcesi kursunda öğrencilere alanlarına en uygun kursta mesleki İngilizce eğitimi almaktadır. Haftada 28 dersten oluşan İş İngilizcesi kursunda her ders 50 dakika sürmektedir. Sabah veya öğleden sonra ders alma seçeneği sunan iş İngilizcesi kursunda eğitim süresi 2 ile 12 hafta arasında değişmektedir. En az orta (intermediate) seviyesinde olanların katılımının uygun olduğu kurs sonunda öğrencilere sertifika verilmektedir. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu iş İngilizce kursları hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Akademik yıl ve sömestre İngilizce kursu

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu akademik yıl ve sömestr kursu, üniversitelere hazırlanan ve kariyerinde ilerlemek isteyen öğrenciler için hazırlanmış ideal bir kurstur. Kursta dilbilgisi, kelime bilgisi, telaffuz, okuma, konuşma, dinleme ve yazma gibi temel becerilerin yanında akademik anlamda not alma, sunum yapma, okuma ve yazma becerileri de kazandırılmaktadır. Her yıl belli başlangıç tarihlerine (Eylül, Ocak, Nisan ve Temmuz) sahip olan programda 4 dönem bulunmaktadır. Her dönemde eğitimler en az 11 hafta sürmekte ve öğrenciler 1, 2, 3 veya 4 dönemin hepsinde eğitim görebilmektedirler. Kurs dönem aralarında öğrenci kaydı yapmamakta ve katılmak isteyen öğrencilerin minimum Pre-Intermediate (orta altı) düzeyinde İngilizce seviyesinde olmaları gerekmektedir. Sabah veya öğleden sonra ders seçeneği bulunan kursta, öğrenciler istedikleri birini seçebilir ya da tüm gün eğitim görebilmektedir.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu akademik yıl ve sömestr kursu öğrencilere haftalık 20 ders standart İngilizce ve haftalık 28 ders (20 ders genel İngilizce ve 8 ders seçmeli) yoğun İngilizce seçeneği sunmaktadır. Temel becerilerin yanında çok çeşitli konularda seçmeli ders seçenekleri sunulan yoğun 28 ders İngilizce kursunda öğrenciler, akademik anlamda yazı yazma, okuma, ödev hazırlama ve sunum yapma gibi becerileri kazanmaktadırlar. Sınıflarında en fazla 16 öğrencinin bulunduğu kursta, öğrencilerin İngilizce öğrenmede etkili sonuçlar alabilmesi için düzenli değerlendirmeler yapılmaktadır. Akademik yıl ve sömestr kursunda öğrencilere ücretsiz akademik danışmanlık hizmeti yanında, özgeçmişlerine ekleyebilecekleri sertifika verilmektedir.

IELTS hazırlık kursu

IELTS dünyanın birçok ülkesindeki üniversiteler, iş dünyası ve göçmenlik kurumları tarafından tanınırlığı bulunan, dünyanın farklı ülkelerinden her yıl bir milyonun üzerinde adayın katıldığı genel ve akademik İngilizce yeterliliğini ölçen önemli bir sınavdır. IELTS sınavı öğrencilerin akademik ve iş kariyerlerinde önemli avantajlar sağlamaktadır. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulul IELTS hazırlık kursunda 4 haftalık süre zarfında öğrencilere sınavda ihtiyaçalrı olan sınav stratejileri ve konuları üzerine odaklı dersler verilmektedir. IELTS Hazırlık kursunda öğrencilerin gelişim süreçlerini izlemek için deneme sınavları yapılmaktadır. İngiltere’de, Kanada, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Afrika’da 380’in üzerinde üniversite ve Amerika’daki birçok üniversite ve kolejlerde kabul edilen bir sınav olan IELTS ayrıca dünyadaki profesyonel enstitüler ve göçmenlik kurumları tarafından da kabul edilmekte olan bir sınavdır.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu IELTS sınava hazırlık kursunda eğitim süresi 4 haftadan oluşmaktadır. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma, telaffuz, dilbilgisi ve kelime bilgisi eğitimlerinin verildiği IELTS sınava hazırlık kursunda dersleri düzenli olarak takip eden öğrenciler sınavda yüksek puan alma becerisine sahip olmaktadır. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu IELTS sınavı hazırlık kursunda öğrenciler düzenli olarak deneme sınavlarına girmektedir. Derslerin 50’şer dakikadan oluştuğu IELTS hazırlık kursu sabah veya öğleden sonra alınabilmektedir.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu IELTS hazırlık kursu haftada 20 dersten oluşan genel İngilizce kursuna ek olarak haftada 8 dersten oluşan programında İngilizce dilbilgisi, kelime bilgisi, iletişim becerileri veya iş İngilizcesi iletişim kursu seçmeli dersleri bulunmaktadır. Öğrenciler 4 haftalık eğitim sürelerinin sonlarında yeni bir kursa başlayabilmektedir. Sabah ve öğleden sonra ders alma seçeneklerinin bulunduğu kursta haftada 28 dersten oluşmaktadır. En az 4 haftalık eğitim süresinden başlayan IELTS kursu sonunda öğrencilere İngilizce dil seviyelerini gösteren bir sertifika verilmektedir. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulunda sınıfta grup olarak alınan derslerin yanı sıra isteyen öğrenciler kendilerini eksik gördüğü konularda birebir dersler de alabilmektedir.

Embassy Londra İngilizce dil okulunda konaklama

Yurt dışında eğitim alırken veya turistik seyahat ederken konaklanacak yerin kalitesi ve güvenli olması son derece önemli bir konudur. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulunda öğrencilere aile aynı konaklama ve yurtta konaklama imkanları sunulmaktadır.

Aile yanı konaklama; İngilizceyi ders dışında da İngiliz bir ailenin yanında pratik yaparak geliştirmek isteyenler için ideal bir konaklamadır. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulunun öğrenciler için seçtiği ailelerin evleri okula uzaklığı toplu ulaşım araçlarıyla ortalama 45 ve 60 dakika arasında değişmektedir. Aile yanı konaklama sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon hizmet verilmektedir. Odalar öğrencilerin tercihine göre tek kişilik veya paylaşımlı çift kişilik olabilmektedir. Aile yanı konaklamada sadece kahvaltı hizmeti 18 yaş ve üzeri olan öğrenciler alabilmektedir.

Öğrenci yurdu: Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu kampüsünde öğrencilere konforlu konaklama imkanı sunan öğrenci yurtları bulunmaktadır. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulu ile yurt arasında 15- 20 adımlık mesafe bulunmaktadır.

Her öğrencinin tek kişilik banyolu odalarda konakladığı McMillan öğrenci yurdunda öğrencilerin öğünlerinin yiyebileceği yemekhanelerin yanında kendi yemeklerini hazırlayabilecekleri tam donanımlı mutfaklar bulunmaktadır. Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulunun hemen yanında bulunan yurtta öğrenciler hem rahat bir konaklama hem de yol masrafı yapmadan okula ulaşabilmenin konforundan faydalanmaktadır.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulumuza ulaşım,

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulumuza Londra Gatwick, Heathrow, Stansted ve Luton havalimanlarından otobüs, tren veya özel taksi karşılaması ile ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan günde bir kaç uçuşun olduğu Londra Heathrow havalimanı Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okuluna ulaşımın en kolay olacağı havalimanıdır. Londra havalimanlarında özel taksi karşılaması talep eden öğrencilerimiz varış terminalinde isimleri ile sürücüler karşılamakta ve taksi ile konaklayacakları ailelere götürmektedirler. İlk defa yurtdışına çıkacak öğrenciler için en güvenli ulaşım şekli taksi karşılamasıdır. Tren veya otobüs ile Londra’ya gitmek isteyen öğrenciler, havalimanından National Express veya Gatwick Express otobüs peronlarına veya tren istasyonuna geçmelidirler. Tren ve otobüsler sizi şehir merkezinde indirecek, oradan bir taksi veya otobüs ile konaklayacağınız ailenin yanına gitmeniz gerekecektir. Tren veya Otobüs ile Londra’ya ulaşım taksi karşılamasında ucuz olmasına rağmen, Londra’a vardıktan sonra tekrar taksiye binmeniz gerekeceği ve bavullarınızı araçtan araca taşımanız gerekeceğini unutmayınız.

Embassy Londra Greenwich İngilizce dil okulumuz ve Londra’da İngilizce eğitimi hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın