Embassy English, Hastings

  • Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Burslar
  • Teklif Al
GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Embassy English, Hastings
EMBASSY HASTINGS İNGİLİZCE DİL OKULU

Embassy Hastings İngilizce dil okulu İngilizce dil eğitiminde her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan, Hastings’ in sakin ve ferah doğasıyla çevrelenmiş bir alanda, tarihi Old Town ile sahile kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Londra ve Brighton şehirlerine ulaşımın kolayca sağlanabildiği Hastings’ de öğrenciler hem İngilizcelerini geliştirme hem de Hastings’ de İngiliz yaşamını deneyimleme şansı bulmaktadırlar.

Embassy Hastings İngilizce dil okulu, interaktif beyaz tahtalı modern sınıfları, öğrenci salonu, üniversiteye başvuru rehberlik hizmeti, kütüphanesi ve öğrencilerin rahatça zaman geçirebileceği kafeteryası ile kaliteli ve konforlu bir eğitim olanağı sunmaktadır.

İngiltere’nin güneydoğusunda bulunan bir liman şehri olan Hastings, İngiltere’nin en sıcak bölgelerindendir. Şehrin asıl geçim kaynağı balıkçılıktır. Hastings doğası ve iklimi ile her yıl çok sayıda turisti ağırlamaktadır. İngiltere’nin diğer şehirlerine nazaran daha ekonomik bir merkez olan Hastings yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için de ideal bir ortam sunmaktadır. Her dönem hareketlilik ve canlılığın olduğu Hastings’ de birçok festival düzenlenmektedir. Hastings şehrinde Ortaçağdan kalma sokaklar ve evlerin muhteşem manzarasını Hastings kalesinden izleyebilirsiniz.

Embassy Hastings İngilizce dil okulunda verilen İngilizce kurslar
Temel İngilizce kursu

Embassy Hastings İngilizce dil okulu temel İngilizce kursu İngilizceyi hiç bilmeyenler veya yeni öğrenmeye başlayanlar için hazırlanmış, öğrencilere İngilizce cümle kurma ve konuşma eğitimlerinden başlayarak, telaffuz, temel dil bilgisi kuralları ve kelime bilgisi dersleri vermektedir.

Temel İngilizce kursunda öğrenciler İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma temel derslerine düzenli katıldıkları takdirde her geçen gün hızla İngilizcede temel iletişim becerilerine sahip olmaktadırlar. Embassy Hastings İngilizce dil okulu temel İngilizce kursunda deneyimli öğretmenler öğrencilerin İngilizce seviyelerini yükseltmeleri için öncelikle ihtiyaçları olan özgüvene sahip olmalarına yardımcı olmaktadır.

Embassy Hastings İngilizce dil okulu temel İngilizce kursu haftada 28 dersten oluşmaktadır. Sabah veya öğleden sonra ders alma seçeneğinin bulunduğu kursta haftada toplam 23 saat 20 dakika ders yapılmaktadır. Eğitim süresinin 2 ile 6 hafta arasında değişiklik gösterdiği kursta her ders 50’şer dakika sürmektedir. Kurs sonunda öğrencilere İngilizce seviyelerini gösteren sertifikaları verilmektedir. Embassy Hastings temel İngilizce dil kursu hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Genel İngilizce kursu

Embassy Hastings İngilizce dil okulu genel İngilizce kursu İngilizceyi gündelik yaşamda rahatlıkla kullanabilmek isteyenler ve üst seviyede kurslara katılıp profesyonel İngilizce öğrenmek isteyenler için ilk basamak olma niteliği taşımaktadır.

İngilizce temel dil becerilerinden olan İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma üzerine odaklı dersler işlenmektedir. İngilizceyi kısa sürede gündelik hayatta iletişim dili olarak kullanmak isteyenler için ideal derslerin bulunduğu genel İngilizce kursu sonunda öğrenciler İngilizce altyapılarını güçlendirerek bir üst seviyede İngilizce dersleri alabilecek beceriye sahip olmaktadır.

Embassy Hastings İngilizce dil okulu genel İngilizce kursunda haftada 20 dersten oluşan standart İngilizce ve 28 dersten oluşan yoğun İngilizce programları bulunmaktadır.

Yoğun genel İngilizce kursunda öğrenciler İngilizcelerini geliştirmek isteyen özel alanlarda seçmeli ders alabilmektedirler. Yoğun İngilizce kursu seçmeli derslerini kaliteli ve deneyimli öğretmenler vermektedir. Öğrenciler, seviyelerine en uygun kursa katılıp en yüksek verimi alma imkanına sahip olmaları için okula geldikleri ilk gün seviye tespit sınavına alınmaktadırlar.

Embassy Hastings akademik yıl ve akademik sömestre İngilizce kursu

Embassy Hastings İngilizce dil okulu akademik yıl İngilizce kursu, İngilizceyi gündelik yaşamda ve akademik çevrede profesyonel olarak kullanmak isteyenlere yönelik hazırlanmış uzun bir dönemi kapsayan dersleri içermektedir.

Embassy Hastings İngilizce dil okulunda İngilizce dil kursu bir yıllık alınabileceği gibi 1, 2, 3 dönemlik olarak da alınabilmektedir. Embassy Hastings İngilizce dil okulunda öğrenciler dersleri düzenli takip ettikleri takdirde her hafta İngilizceyi giderek daha iyi anlayacak ve daha sağlam temellerle öğrenme aşamalarından geçecektir. Akademik yıl İngilizce kursunda öğrenciler genel İngilizce, sınavlara hazırlık veya iş İngilizcesi kurslarına katılarak bir yıllık süre içinde İngilizceyi geniş bir alanda iletişim dli olarak kullanabilme becerisine sahip olmaktadır. Embassy Hastings İngilizce dil okulu iş İngilizcesi kursunda öğrencilere seçecekleri üniversiteler hakkında rehberlik de edilmektedir.

Embassy Hastings İngilizce dil okulu akademik yıl kursu 6 ocak ile 21 mart, 31 mart ile 13 haziran, 30 haziran ile 12 eylül ve 22 eylül ile 5 aralık tarihlerinde başlamaktadır. Embassy Hastings akademik yıl ve akademik sömestre İngilizce dil kursları hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Embassy Hastings İngilizce dil okulunda konaklama

Aile yanı konaklama; Embassy Hastings İngilizce dil okulu öğrencilerinin kaliteli bir yut dışı dil eğitimi deneyimi yaşamaları için konaklama konforlarının da öneminin bilinciyle aileleri dikkatle seçmektedir. Embassy Hastings İngilizce dil okulu, öğrencilerin kendilerini rahat ve güvende hissetmelerine yardımcı olarak aileleri düzenli olarak kontrol ederek standartların sağlandığını garantiye almaktadır.

Embassy Hastings İngilizce dil okulunun seçtiği ailelerin evleri okula otobüsle maksimum 35 dakikalık uzaklıktadır. Tek veya paylaşımlı odalarda konaklama imkanının sunulduğu aile yanında sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden oluşan yarım pansiyon hizmet verilmektedir.

Embassy Hastings İngilizce dil okulumuza ulaşım,

Embassy Hastings İngilizce dil okulumuza Londra Gatwick ve Heathrow havalimanlarından otobüs, tren veya özel taksi karşılaması ile ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan günde bir kaç uçuşun olduğu Londra Gatwick ve Heathrow havalimanlarından özel taksi karşılaması talep eden öğrencilerimiz varış terminalinde isimleri ile sürücüler karşılamakta ve taksi ile konaklayacakları ailelere götürmektedirler. İlk defa yurtdışına çıkacak öğrenciler için en güvenli ulaşım şekli taksi karşılamasıdır. Tren ve otobüs bağlantısı ile Hastings şehrine gitmek isteyen öğrenciler, havalimanından National Express otobüs peronlarına ve sonra tren aktarması yapmaları gerekir. Tren ve otobüsler sizi şehir merkezinde indirecek, oradan bir taksi veya otobüs ile konaklayacağınız ailenin yanına gitmeniz gerekecektir. Tren ve otobüs aktarması ile Hastings’e ulaşım taksi karşılamasından daha ucuzdur.

Embassy Hastings İngilizce dil okulumuz ve Hastings’de İngilizce eğitimi hakkında GKR yurtdışı eğitim danışmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın