• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Bell, Londra, Londra

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Bell, Londra, Londra

Bell English İngilizce dil okulumuz, 1972 yılından beri İngilizce dil eğitim sunmaktadır. Bell eğitim vakfına ait olan okul yabancı dil aracılığı ile kültürler arası iletişimin gelişmesini amaçlamaktadır. İngiltere’nin en eski en köklü dil okullarından olan Bell English İngilizce dil okulu Cambridge ve Londra’daki okulları ile devlet burslu öğrencilerin ve uluslar arası firmaların en çok tercih ettiği İngilizce dil okuludur. Bell English İngilizce dil okulu, kaliteli ve yoğun İngilizce eğitimi almak isteyen öğrenciler için İngiltere’de önerdiğimiz okulların başında gelmektedir. 16 yaş ve üstü öğrencilere eğitim veren merkez British Council onaylı, English UK üyesidir. Bell English İngilizce dil okulumuz yıl boyunca 7 – 17 yaş öğrencileri için de İngilizce öğrenme kampları düzenlenmektedir.


Bell English Londra İngilizce dil okulumuz verilen İngilizce programları;


Yoğun İngilizce: Yoğun İngilizce programları başlangıçtan (A2) seviyesinden itibaren her seviyedeki öğrencilere yöneliktir. Bell English Londra İngilizce dil okulunda dersler 60 dakikadır. Yoğun İngilizce programları haftada 21 saatten oluşmaktadır. Bell English Londra İngilizce dil okulunda yoğun İngilizce dersleri okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerini geliştirirken kelime bilgisi, dil bilgisi (grammer) ve telaffuz konusunda öğrencilerin eksiklerini kapatmaya odaklanır. Sınıflar ortalama 12 kişiliktir.


İş İngilizcesi: Bell English Londra İngilizce dil okulunda haftalık 25 saatlik, 6 kişilik sınıflarda yoğunlaştırılmış iş İngilizce kursları verilmektedir. ‘English for Professionals’ olarak da bilenen bu programlar kısa sürede İş İngilizcesinde gelişme hedefleyen yöneticiler için hazırlanmaktadır.


IELTS hazırlık kursları : Bell English Londra İngilizce dil kursu, ILETS sınavından yüksek puan almak isteyen öğrencilere yönelik 1 ile 10 hafta arsı haftalık ILETS kursları sunmaktadır. Haftada 21 saatten oluşan bu sınıflara katılabilmek için öğrencilerin en düşük Intermediate seviyede olmaları gerekmektedir. Ortalama 12 kişilik sınıflarda eğitim alan öğrenciler Genel İngilizce eğitimi yanında sınavın akademik ve genel bölümlerindeki dinleme, okuma, yazma ve konuşma bölümlerine hazırlanırlar.


Konaklama : Bell English Londra İngilizce dil kursu öğrencilerine aile yanı ve yurt konaklaması önermektedir. Aile yanı konaklama tek kişilik odalarda Bell English’in titizlikle seçtiği aileler yanında, yarım pansiyondur (hafta içi sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri, hafta sonu üç öğün yemekler dahil). Aile yanı konaklamada banyo, tuvalet ve evin ortak alanları aileler ile ortaklaşa kullanılmaktadır. Az sayıda da olsa ek bir ücret karşılığı öğrencilerine özel banyo tuvalet sağlayan aileler bulunmaktadır. Aile yanı konaklama özellikle İngilizcelerini aileler ile pratik yaparak geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Bell English Londra İngilizce öğrencilerine Nido yurtlarını önermektedir Nido yurtlarında konaklama tek kişilik özel banyo tuvaletli odalarda veya iki kişilik ortak banyo tuvalet kullanılan iki odalı stüdyo dairelerde sağlanmaktadır.


Bell English Londra İngilizce dil okulu hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen danışmanlarımıza başvurunuz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın