JOHANNESBURG DİL OKULLARI

Johannesburg Dil Okulları

Güney Afrika Cumhuriyeti’nin en kalabalık ikinci şehri olan Johannesburg, nüfus yoğunluğu açısından Afrika kıtasının dördüncü kalabalık şehridir. Johannesburg Afrika kıtasının en gelişmiş ve en modern şehirlerindendir. Johannesburg’u ziyaret edenler Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Avrupa, Amerika ve birçok ülke kültürünün ve yaşam tarzının harmanlanmış bir konumda olduğunu kolaylıkla fark edilebilmektedir. Johannesburg şehrinde yerli Afrika halkının yerine Avrupalılar geçmiştir. Johannesburg , birçok kültürün varlığının hissedildiği bir şehirdir.

Güney Afrika’nın en büyük şehirlerinden biri olan Johannesburg altının yeryüzüyle buluştuğu ilk yer olarak da bilinmektedir. Altının keşfiyle önem kazanan Johannesburg bugün Güney Afrika Cumhuriyeti’nin ticaret merkezi konumundadır. Johannesburg şehrinde altın madenlerinin değerini yitirmesiyle kapatılan madenlerin çoğu günümüzde turistik amaçlı kullanılmaktadır.

Johannesburg’da şehir merkezinde yerel ve uluslar arası birçok İngilizce dil okulu yabancı öğrencilere İngilizce eğitim vermektedir. Turistik güzellikleri gelişmiş şehir yapısı ile Johannesburg, Güney Afrika’da dil kursu İngilizce öğrenmek en çok tercih edilen şehirlerdendir.

International House, Johannesburg

International House Johannesburg İngilizce dil okulu, Güney Afrika’da Johannesburg’da yer almaktadır. Okul her yıl yüzlerce uluslararası öğrenciye İngilizce eğitimi sunmaktadır. International House Johannesburg İngilizce dil okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında 20 adet tam donanımlı derslik, bilgisayar laboratuvarı, internet erişimi, kafeterya, kütüphane, öğrenci salonu ve bireysel çalışma odası bulunmaktadır.