• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Paris

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Paris

Paris'le ilgili söylenebileceklerin çoğu zaten söylendi ancak Fransa başkentinin çekici ve güzelliğini tarif edebilecek bir kelime ve ya cümle hala bulunamadı. Bunu görmek için oraya gitmek zorundasınız. Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi ve Champs Elysees'a ayıracağınız bir gün bile bu şehre aşık olmanız için yeterli olacaktır.

Sprachcaffe Paris Dil Okulları doğal ortamında Fransızca kurslar sunmaktadır. Paris'deki yurtdışı eğitim programımız farklı türlerdedir ve herkese uygun birşeyler sunmaktayız. Paris Dil Okulları ile ister yaz tatilinizde 2 haftalık kursa katılın ya da sınava hazırlık kurslarımıza, Paris'de kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız.

Sınıfta öğrendiklerinizi diğer öğrencilerle, Parisliler'le konuşarak, şehri gezerken, Seine boyunca yürürken, ya da çekici kafelerden birinde bir mola verirken pratik yapabilirsiniz. Bu harika ülkeyi iyi bir şekilde tanımak için civar şehirlere ve Fransa'nın diğer bölgelerine düzenlenen gezilere katılmayı da ihmal etmeyin!

Paris'deki Fransızca kursu eğlenirken aynı zamanda hızlı bir şekilde Fransızcasını geliştirmek isteyenler için idealdir. Sprachcaffe'nin Paris'deki unutulmaz Fransızca dil kurslarında Fransızca eğitim alırken bu güzel şehri de keşfedebilirsiniz.

Paris'de Konaklama

Paris'de konaklama imkanlarımızdan kendinize uygun olanını seçerek derslerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Huzurlu, güvenli ve rahat bir konaklama arama derdinden vazgeçin! Siz Sprachcaffe'nin sunduğu size uygun Paris'de konaklamalardan birinde kalırken derslerinize ve tatilinize odaklanın.

Sizin için uygun bir konaklama türümüz olduğundan eminiz: İster cana yakın yerel halkla ya da isterseniz diğer öğrencilerle aile yanı ya da apartman konaklamalarımızın keyfini çıkarın ya da gün sonunda yalnız kalmak ve dinlenmek istersniz otel konaklamalarımızı da tercih edebilirsiniz.

Paris'de konaklama seçeneklerimizin hiç birinde depozito bedeli alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın