• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Nice

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Nice

Nice Côte D' Azur'un başkentinden daha fazlasıdır. Fransa'daki en büyük 5. şehirdir ve muhteşem zenginlikte mimari ve kültüre sahiptir. Harabeler, müzeler, butikler, pazarlar, kafe kültürü ve canlı gece yaşamı Nice'i ziyaret etmek için harika bir yer yapar. Nice Akdeniz'in kıyısında ve Rivirea bölgesinin batısında bulunur. Bu kentte birçok tarihi kalıntı, müze ve butik bulabilirsiniz. 17. ve 18. yy. ait tarihi dokusu bozulmamış sokaklarda bulunan kafeler, turistlerin ilgisini çekmektedir.

Nice'de Sprachcaffe okulu, doğal ortamında Fransızca dil kursları vermektedir. Nice'deki harika yurtdışı eğitim programlarımızdan birine kayıt yaptırın ve bu şehrin hazinelerini keşfedin! Nice'deki okulumuzda 2 haftalık yaz kurslarından, sınava hazırlık kurslarına kadar farklı türlerde kurslar sunmaktayız.

Cote d’Azur'un bu kıyı kenti kültürel ve farklılık ve tam bir dinlenme ortamı sunmaktadır. Nice, güzel kumsalları ve Akdeniz'deki kristal berraklığındaki suları ile ünlüdür. Bu nedenle uzun zamandır popüler bir tatil destinasyonudur.

Nice ayrıca görülmeye değer, çekici bir eski kasabadır da ve bir çok kültürel ve sanatsal mirasa sahiptir. Böyle bir ortamda Fransızca öğrenmenin neredeyse çaba gerektirmediğini göreceksiniz. İlginç bir tatille Fransızca kursunu birleştime fırsatını kaçırmayın!

Nice'de Konaklama

Nice'de konaklama sizin için derslerinize katkı sağlayacak bir keyif haline dönüşüyor. Sprachcaffe Nice'de konaklama seçenekleri ile size kendi zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun imkanlar sunmaktadır. Nice'de Sprachcaffe'nin isterseniz standart isterseniz konfor dairlerinde kalabilirsiniz. Bunların dışında stüdyo daireler, aile yanı konaklama ve otel seçenekleriniz dahilinde.

Nice'de konaklamanız süresince farklı insanlarla tanışarak yeni arkadaşlıklar kurabilir, bu sayede dilinizi daha hızlı şekilde ilerletebilirsiniz. Öğrendiklerinizi günlük hayatta kullanma fırsatı yakalayarak pratik yapma imkanı elde edebilirsiniz.

Nice'de konaklama seçeneklerimizin hiç birinde depozito bedeli yoktur, giriş saatleri 15:00-20:00 arasındadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın