• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

LSI, Paris

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - LSI, Paris

Zengin tarihi ve baş döndürücü sanat ve kültür çeşitliliği ile Paris dünyanın en harika şehirlerinden biridir. Dünyaca ünlü müzeleri, sanat galerileri ve üniversitelerinden uluslararası moda ve tasarım merkezlerine; kafe kültüründen Rive Gauche (kentin sol kıyısı) ve Latin Mahallesi'ndeki sofistike gençlik kültürüne kadar Paris, Fransa'da Fransızca öğrenmek için kesinlikle en heyecan verici yerdir.


LSI – PARIS

LSI Paris, şehrin tarihî merkezinde; Louvre, Opera binası ve lüks alışverişin merkezi St-Honore mahallesine yakın bir konumdadır. Okul çevresinde mağazalar, kafeler ve birçok da Metro istasyonu vardır. On sekizinci yüzyıldan kalma güzel bir binanın ikinci katında yer alan dil okulumuz, Fransızca eğitim için sakin bir ortam sağlar. Aralarında DELF ve TEF (Test d'Evaluation du Français) sınav hazırlık kurslarının da yer aldığı çeşitli Fransızca dil programı sunarız.


Paris'in sunduğu olağanüstü kültür ve eğlence imkânlarından faydalanmak üzere tasarlanmış eksiksiz ve çok renkli bir sosyal program düzenleriz. Aktiviteler arasında rehberli şehir turları, konserler ve tiyatro gezileri yer alır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın