• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

International House, Nice

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - International House, Nice

Okulumuz, Garibaldi Meydanına (La place Garibaldi) ve aynı adı taşıyan tramvay durağına çok kısa bir mesafede bulunmaktadır. Otantikligini koruyan meydan, Nice mutfagini tum zenginligiyle sunan kucuk restorantlardan olusmaktadir. Lezzetli deniz ürünleriyle ünlü mekan Café de Turin?de burada yer almaktadir.


Heykeltras Sosno tarafindan yapilan kütüphane(La Bibliothèque) , Tete au Carré, Modern Sanat Müzesi ?MAMAC?, Nice Tiyatrosu ve çesitli sanat galerileri okulumuza 10 dakikalik mesafededir.


Garibaldi Meydani?nin hemen yakinindaki antikacilar sokagini (Le quartier aux antiquaires) ve liman boyunca ilerledikce satafatli yatlari gorünce Korsika Adasinda bir haftasonu gecirmeye karar verirseniz, hizli feribot sizi adaya birkac saat icersinde ulaşma imkanına sahipsiniz.


International House World Organisation (IHWO), dünya genelinde 50 ülkede 140?tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağına dahildir.


International House, 1953 yilinda John ve Brita Haycrafft tarafindan yabanci dil ogreniminde yenilikci bir yol deneme amaciyla kurulmustur. 50 yillı aşkın bir süredir günümüze kadar devam eden hizmetleriyle International House, yabanci dil egitimi veren kurumlar arasinda onemli bir prestije ve EAQUALS akreditasyonuna sahiptir.


Programlarımız

Bire bir veya gruplara yonelik yogun Fransizca derslerimiz vardir. Ayni zamanda is Fransicasi ve ucretsiz styaj ayarlama imkanlari, okulumuzun sundugu programlardandir. Ogrencilerimizi DELF ve DALF sinavlarina da hazilamaktayiz. Derslerimiz, baslangictan ileri seviyeye kadar degisen cesitli seviyelerdeki ögrencilere aciktir.


- Sınıf başına düşen öğrenci sayısı : Genellikle programlar 3-10 (maks.) kişi arasında değişim göstermektedir. İş Fransızcası sınıfları 6 kişiliktir.


- Tüm dersler için minimum yaş sınırı : 17 yaş


- Gençler için yaz programları : 12-16 yaş arası öğrencilerimiz için. 15 (maks.) kişilik sınıflar


- Açılış Saati : Pazartesi-Cuma - 09:00 ? 18:00


- Bir ders süresi : 45 dakika


- Saatler : İhtiyaca göre sabah sınıfları öğleden sonra sınıfları ile değiştirilebilir.


- Ders süreleri : 1-48 hafta (Genç öğrencilerimiz için 2-4 hafta arasındadir.)

Hemen Ücretsiz Teklif Alın