• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Rabat

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Rabat

Fas Krallığı, arapça dil kurslarına ek olarak, farklı ve muhteşem bir doğal manzara, Akdeniz İklimi ve eşsiz, geleneksel bir miras sunmaktadır. Fas'daki Arapça yurtdışı eğitim programımız bir çok nedenden dolayı özeldir. Fas, Afrika'ya geçiş kapısı olarak Akdeniz, Atlantik Okyanusu ve sonsuz kum denizi Sahara'nın ortasında yer almaktadır.

Fas Krallığı'nın başkenti Rabat'taki Arapça dil kurslarımızda, bu büyüleyici kültürü keşfederken Arapça öğrenebilirsiniz. Fas'da eğitim almak istiyorsanız, tarihi şehir Rabat, Arapça öğrenmek için en ideal yer olacaktır.

Rabat ismini, 10. yüzyılda, Oudaia Rock'a Berberiler ve İspanyol Emmevileri tarafından inşaa dilmiş olan, kalelerle çevrili manastır Ribat'tan almaktadır. 17. yüzyılda, burası Endülüs göçmenlerin etkisi altında kalmıştır. Rabat'ın tarihi merkezi Medina, çiçekli ve beyaz evli, dar sokaklarıyla harika, huzur dolu bir yerdir.

Fas'ın başkenti Rabat, doğu atmosferi, heyecan verici bir kültür ve harika tatil hissi verir. Civar şehirlere yapacağınız geziler, etkileyi tarih, devam etmekte olan gelenekler ve Fas'ın dillere destan misafirperverliği sizleri büyüleyecek.

Rabat'taki Arapça dil kurslarımız farklı türlerdedir ve herkes için uygun bir kursumuz bulunmaktadır. İster yaz tatilinizde 2 haftalık kursa katılmak isteyin ya da isterseniz uzun dönem kurslarımıza veya daha yoğun eğitim almak isterseniz bire bir kurslarımıza katılın, kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız.

Derste öğrendiklerinizi ders dışında yerel halk ya da diğer öğrencilerle konuşarak pratik yapabilir ve Arap kültür ve geleneklerini de yakından tanıyabilirsiniz.

Rabat'ta Konaklama

Fas'ta derslerden önce ve sonra, konforlu ve dinlendirici bir şekilde konaklamanız için güvenli konalamalar sunmaktayız. Rabat'taki konaklamalarınız, aktivite dolu bir günün ardından dinlenmeniz ya da diğer insanlarla iletişim kurmanız için ideal konaklamalardır.

Rabat'ta konaklama seçeneklerimizde depozito bedeli alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın