• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Coined, Sosua

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Coined, Sosua
COINED SOSUA İSPANYOLCA DİL OKULU

Coined Sosua İspanyolca dil okulu, Karayip stiliyle inşa edilmiş, güzel ve dinlendirici bir doğanın içinde İspanyolca eğitim vermektedir. Dominik Cumhuriyeti’nin doğal güzelliklerinin yoğun olduğu Sosua şehrinde yer alan Coined Sosua İspanyolca dil okulu yıl boyunca İspanyolca eğitimi vermektedir.

Coined Sosua İspanyolca dil okulunda öğrenciler yeni kültürlerle tanışarak Latin Amerika’yı keşfe çıkmaktadırlar. Coined Sosua genel İspanyolca kurslarından yoğun İspanyolca kurslarına kadar yoğun veya özel dersler verilmektedir.

Dominik Cumhuriyeti’nde eskiden şirin bir balıkçı kasabası olan, beyaz kumlu plajları, kayalıkları ile Sosua günümüzde lüks evler ve tatil köylerinin bulunduğu bir körfezde Kuzey Sahili’nin turistik mekanı haline gelmiştir. Geçmiş yaşam stili geleneğinin de halen sürdürüldüğü Sosua turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir.

Yoğun İspanyolca kursu

Coined Sosua İspanyolca dil okulu yoğun kursu dört temel dil becerisi öğeleri olan konuşma, okuma, dinleme ve yazmada öğrencilerin iletişim becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Yoğun İspanyolca kursu öğrencilere İspanyolca dilbilgisi ve kültürünü öğrenme imkanına sunmaktadır. Coined Sosua İspanyolca dil okulunda öğretmenler öğrencilerin derslere kolaylıkla adapte olabilmesi için sınıfta çeşitli telaffuz ve pratik egzersizleri yapmaktadırlar. Coined Sosua İspanyolca dil okulu yoğun kursunda öğrencilerin günlük yaşamın farklı durumlarında İspanyolca iletişim kurabilme becerileri kazanmaları amaçlanmaktadır. Yoğun İspanyolca kursu kişisel, profesyonel ve akademik amaçlı program seçeneklerini kapsamaktadır. Coined İspanyolca dil okulunda öğrenciler kursları küçük gruplar halinde maksimum 9 öğrenci ile birlikte almaktadırlar. Coined Sosua yoğun İspanyolca kursu haftada 20 dersten oluşmaktadır. Ders süreleri 45 dakikadan oluşmaktadır. Coined Sosua İspanyolca dil okulunda eğitim süresi en az 1 haftadan oluşmaktadır.

Süper yoğun İspanyolca kursu

Süper yoğun İspanyolca kursu İspanyolcayı ileri seviyede ve doğru telaffuzla kullanabilme becerisi kazanmak isteyenler için ideal bir programdır. Kısa bir sürede İspanyolca dilinin grameri, dilbilgisi, kelime bilgisi seviyelerini yükseltebilen öğrenciler bu kurs sonunda İspanyolcayı rahatlıkla kullanmaya başlayabilmektedir. Yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler haftada bir öğretmenleriyle durum değerlendirmeleri yaparak ders planı hakkında bilgi alabilmektedirler. Süper yoğun İspanyolca kursunda öğrenciler İspanyolca okuma, yazma, dinleme ve konuşma, dilbilgisi, telaffuz odaklı dersler almaktadırlar. Coined Sosua İspanyolca dil okulu süper yoğun kursunda sınıflar maksimum 9 kişilik kapasiteli olup eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır. Ders sürelerinin 45 dakikadan oluştuğu kursa basic, intermediate ve advanced seviyesinde olanlar katılabilmektedir.

Bire bir İspanyolca kursu

Coined Sosua İspanyolca dil okulu birebir İspanyolca kursu bireysel hedefleri doğrultusunda belli bir alanda profesyonel İspanyolca eğitim almak isteyenler için hazırlanmış ideal bir kurstur. Coined Sosua İspanyolca dil okulu birebir kursuna katılan öğrenciler kurs boyunca geniş konu seçenekleri ile ilgi alanlarına uygun olanı seçebilmektedirler. Öğrencilerin bireysel yetenek ve ihtiyaçlarına göre programın hazırlandığı kursta öğrenciler İspanyolcayı geniş bir alanda kullanabilecek beceriye sahip olmaktadır.

Birebir İspanyolca kursunda haftada 10 dersten oluşmaktadır. Ders sürelerinin 45 dakikadan oluştuğu kursta eğitim süresi en az bir haftadan oluşmaktadır.

Coined Sosua İspanyolca dil okulunda konaklama

Öğrenci yurtları İspanyolca öğrenmek isteyen uluslararası öğrencilerin bir arada konaklayarak, kültürlerarası deneyim sahibi olmak isteyenler için ideal bir konaklamadır. Coined Sosua İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında üç veya daha fazla öğrenci ile aynı odada konaklayabildiği gibi tek kişilik odalarda konaklama seçeneği de bulunmaktadır. Coined Sosua İspanyolca dil okulu öğrencileri öğrenci yurtlarında kahvaltı, yarım pansiyon ve tam pansiyon hizmet alabileceği gibi yemeksiz konaklamada seçebilirler. Coined Sosua İspanyolca dil okulu öğrencilerinin konakladığı öğrenci yurdunda tek kişilik yataklar, komodin, gardırop ve çalışma masası bulunmaktadır. Yurtta az sayıda özel banyolu oda da bulunmaktadır.

Coined Santo Sosua İspanyolca dil okulunda ulaşım,

Dominik Cumhuriyetine ülkemizden direkt uçuş bulunmamaktadır. Dominik Cumhuriyeti’ne ulaşım Avrupa üzerinden aktarmalı olarak mümkündür. Havalimanından konaklayacağınız aileye havalimanı karşılaması veya taksi ile ulaşabilirsiniz.

Coined Sosua İspanyolca dil okulumuz ve Latin Amerika’da İspanyolca hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın