• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Pekin

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Pekin

Pekin'deki Çince dil okulumuzda, doğal ortamında Çince kursların keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda Çin'in büyüleyici kültürü, insanları ve geleneklerini yakından tanıyabilirsiniz. Pekinliler Putonghua (Mandarin) konuşurlar ve geleneksel olarak çok sıcakkanlı ve konuşkandırlar. Pekin'de Çince kurs unutulmaz bir deneyimdir ve bu nedenle bu etkileyici şehri keşfetmek için kurslarımıza katılın!

Farklı ve herkese uygun Çince kurslar sunmaktayız. Yaz tatilinizde katılacağınız 2 haftalık kurslarımızdan uzun dönem kurslarakadar kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız. Kısa bir süre içinde Çince öğrenmeye başlayacak ve diğer öğrencilerle ve yerelhalkla Çince iletişime başlayacaksınız.

Çince kurslarımıza ek olarak, farklı kurslar da sunmaktayız. Çin dövüş sporu olan Tai Chi ya da Çin Resim Sanatı kurslarımıza katılabilirsiniz. Bu kurslar, Çin kültürünü öğrenmek ve pratik yapmak için harika kurslardır. Asla unutamayacağınız, Çin gelenekleri ve batı etkisinin yarattığı bu eşsiz atmosferde, neden Pekin'deki kurslarımızdan birine katılmıyorsunuz? Tabi ki Pekin'deki Çince kursunuz süresince tadını çıkarabileceğiniz farklı aktiviteler ve görmeye değer yerler de var!

Pekin'de Konaklama

Pekin'de iki tür konaklamamız bulunmaktadır. Kendi ihtiyacınıza en uygun konaklama türünü seçebilirsiniz. Tüm konaklama türlerinde diğer insanlarla diyalog halinde olacağınız için derste öğrendiklerinizi pratik yapma şansı bulacaksınız.

Pekin'deki apartman ve öğrenci yudumuzda tek ya da çift kişilik odalar sunmaktayız.

Pekin'de konaklama seçeneklerimizden yurtlarımızda 15? depozito bedeli alınmaktadır. Yurtlarımızın bulunduğu kompleksin içindee restoran, bar, çamaşırhane, TV odası ve internet odası bulunmaktadır.

Dairelerimiz 145 metrekare olup, 3 tek kişilik yatak odası, yemek odası, oturma odası, mutfak ve iki banyodan oluşmaktadırlar.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın