• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Shafston International College, Brisbane

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Shafston International College, Brisbane

Avustralya’nın yılın her dönemi güneşli Queensland eyaletinde Brisbane şehrinde yer alan Shafston International College bölgenin en köklü ve bilinen İngilizce dil okuludur. Brisbane ve Gold Coast’da kampüsü buluna Shafston International College İngilizce dil okulu yurtları dabünyesinde bulunan az sayıda kampüsten biridir.

Brishabe’nin Kangroo Point bölgesindeki kampüs nehir kıyısında 1850’den kalma tarihi bir binada eğitim vermektedir. Klimalı 60 sınıfın bulunduğu kampüste bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet bağlantısı, okulun kendi restoranı, spor merkezi ve yurtları barındırmaktadır.

Programlar; Genel İngilizce kursları haftada 25 saat İngilizce eğitimi içermektedir. Dersler genellikle 09:00-15:15 arasında verilmektedir. Öğrenci sayısı sınıf içinde ortalama 14 kişidir. Genel İngilizce kurslarına 50 haftaya kadar katılmak mümkündür. Shafston International College’de ayrıca öğleden sonraları haftada 20 saatlik Genel İngilizce ve IELTS kursları düzenlenmektedir. Bu kurslara katılmak için orta seviyede İngilizce bilginizin olması gerekmektedir.

IELTS sınav hazırlık kursları, Intermediate seviye ve üzerindeki sevilerdeki öğrenciler için uygudur. Ortalama 14 kişilik sınıflarda haftada 25 saat verilen eğitim, Akademik konuşma yetenekleri, Akademik dinleme yetenekleri, akademik okuma ve yazma yetenekleri üzerine yoğunlaşmaktadır. IELTS sınav hazırlık kursları 09:30- 15:45 arasında verilmektedir. Programa 50 haftaya kadar katılmak mümkündür.

TOEFL sınav hazırlık kursları, 6 hafta süren TOEFL hazırlık programı, intermediate ve üstü seviyedeki öğrencileri TOEFL sınavına hazırlamaktadır. Listening Comprehension, Structure and Written Expression ve Reading Comprehension bölümlerini içeren eğitim haftada 25 saat olarak verilmektedir. Shafston International College yetkili bir TOEFL testmerkezidir, resmi TOEFL sınavları bu merkezde yapılmaktadır.

Konaklama, Shafston International College Brisbane yabancı öğrencilere kampüs içinde yurtlarda, Brisbane bölgesinde aile yanında ve öğrenci evlerinde konaklama seçeneği sunmaktadır. Yurtlar, Shafston International College Brisbane kampüsü içinde Shafston Mansion Studio Apartments yurtlarını önermektedir. Tüm odaların özel banyo tuvaletli olduğu yurtta, odalar tek veya iki kişiliktir. Mutfak ortak kullanımlıdır. Yurtta spor salonu, açık yüzme havuzu, çamaşırhane, Tenis kortu da bulunmaktadır. Aile yanı konaklama, özellikle Avustralya kültürünü tanımak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türüdür. Bu konaklama şeklinde öğrenciler tek kişilik odalarda kalırlar, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerini aileler ile birlikte yerler. Aile yanı konaklama okula 25 veya 30 dakika toplu taşıma mesafesinde olabilir. Öğrenci evleri konaklaması okulun anlaşmalı olduğu tatil köylerinde bazı apartman dairelerini oda oda öğrencilere kiralamasından oluşur. Banyo, tuvalet ve mutfağın ortak kullanıldığı bu konaklama türünde evlerin okula mesafesi 30 dakika olmaktadır.

Shafston International College, Brisbane Türk öğrenciler için sunduğu indirimli fiyatlar ve okul hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen danışmanlarımız arayınız.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın

  • Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Shafston International College, Brisbane

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Shafston International College, Brisbane

Shafston School of Business, Avustralya’nın yılın her dönemi güneşli Queensland eyaletinde Brisbane ve Gold Coast şehrinde yer alan Shafston school of Business, bölgenin en köklü ve bilinen eğitim kurumlarındandır. Brisbane ve Gold Coast’da kampüsü buluna Shafston School of Business College yurtları da bünyesinde bulunan az sayıda kampüsten biridir.

Brishabe’nin Kangroo Point bölgesindeki kampüs nehir kıyısında 1850’den kalma tarihi bir binada eğitim vermektedir. Klimalı 60 sınıfın bulunduğu kampüste bilgisayar laboratuvarı, kablosuz internet bağlantısı, okulun kendi restoranı, spor merkezi ve yurtları barındırmaktadır. Shafston School of Business, Gold Coast pasifik kıyısında Southport bölgesinde modern bir kampüste eğitim vermektedir.

Certificate IV in Business: Toplam 4 hafta tatil ile beraber 26 hafta sürmektedir. Eğitimin % 25'i online yapılmaktadır. Programa katılmak isteyen öğrencilerin en az lise mezunu olması ve IELTS 5.5 seviyesinde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Ayrıca Shafston İngilizce dil okulundan gelen öğrenciler sınavsız geçebilmektedir. Certificate IV in Business programında verilen dersler; Presentation, Promote innovation in a Team Environment, Show Leadership in the Workplace, Develop Teams and Individuals, Monitor a Safe Workplace, Undertake Small Business Planning, Undertake Marketing Activities, Promote Products and Services, Manage Quality Customer Service, Implement and Monitor Environmentally Sustainable Work Practices.

Diploma of Business: Toplam 4 hafta tatil ile beraber 28 hafta sürmektedir. Eğitimin % 25'i online yapılmaktadır. Programa katılmak isteyen öğrencilerin en az lise mezunu olması ve IELTS 5.5 seviyesinde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Diploma of Business programında verilen dersler; Manage Recruitment, Selection and Induction Processes, Manage Workforce Planning, Manage Workplace Diversity, Manage Meetings, Indentify and Evaluate Marketing Opportunities, Manage Finances Within a Budget, Manage Risk, Develop Workplace Policy and Procedures for Sustainability.

Advanced Diploma of Business: Toplam 4 hafta tatil ile beraber 40 hafta sürmektedir. Eğitimin % 25'i online yapılmaktadır. Programa katılmak isteyen öğrencilerin temel işletme bilgilerinin olması ve IELTS 5.5 seviyesinde İngilizce bilmeleri gerekmektedir. Diploma of Business programında verilen dersler; Manage Human Resources Strategic Planning, Manage Organisational Change, Contribute to Organisation Development, Manage Finances, Develop & Implement a Business Plan, Develop Organisational Marketing Objectives, Develop an Advertising Campaign, Develop Workplace Policy and Procedures for Sustainability.

Advanced Diploma of Business programını tamamlayan öğrenciler Central Queensland University, University of New England, Harvest TechnicalCollege, Queensland University of technology, Griffith University lisans programlarına geçişlerde bir yıl karşılığı 8 kredi saydırabilirler.

Shafston School of Business Türk öğrenciler için sunduğu indirimli fiyatlar ve okul hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen danışmanlarımız arayınız.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın