• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Kaplan International English, Perth

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Kaplan International English, Perth
KAPLAN ASPECT (KAPLAN INTERNATIONAL COLLEGE) PERTH İNGİLİZCE DİL OKULU

Kaplan Aspect, Kaplan International College, 1967 yılında kurulmuş dünyanın en büyük İngilizce dil Okulu ve ileri eğitim kurumlarındandır. 8 farklı ülkede İngilizce dil eğitimi veren Kaplan Aspect (Kaplan International College) Amerika, İngiltere, İrlanda, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta ve Güney Afrika?da İngilizce dil eğitim merkezleri bulunmaktadır. Kaplan Aspect (Kaplan International College) Avustralya, İngilizce dil okulları Sydney (Manly ve şehir merkezi kampüsleri), Brisbane, Perth ve Cairns şehirlerinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Kaplan Aspect (Kaplan International College) Avustralya?daki İngilizce dil kurslarında, Genel İngilizce, OPUS (İngilizce öğrenirken maaşlı işe yerleştirme), Akademik Yıl (36 hafta), Akademik Sömestr (21 hafta), İş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge Sınavları Hazırlık Kursları verilmektedir.


Kaplan Aspect Perth İngilizce dil okulu şehir merkezinde iş ve alışveriş bölgesinde modern bir binadadır. Kaplan Aspect Perth İngilizce dil okulu 12 kişilik sınıflarda 16 yaş ve üzeri öğrencilere eğitim verilmektedir. Dersler 45 dakikadır. Genel İngilizce programları her pazartesi, Akademik Yıl ve Sömestr programları belirli tarihlerde başlamaktadır.


Avustralya?da bulunan Kaplan Aspect Perth İngilizce dil okulu öğrencilerine aile yanı ve öğrenci hosteli konaklama önermektedir. Öğrenci hostelleri sadece 18 yaş üzeri öğrenciler için geçerlidir ve yemek dahil değildir. Aile yanı konaklama tek kişilik odalarda yarım pansiyon (sabah kahvaltı ve akşam yemekleri dahil) şeklindedir.


Avustralya?daki Kaplan Aspect Perth İngilizce dil okulu şehir merkezindeki konumu ile özellikle OPUS Programı (İngilizce öğrenirken işe yerleştirme) ve az Türk öğrenci sayısı ile diğer okullar arasında öne çıkmaktadır. Perth şehri yabancı öğrencilere en fazla iş imkanı bulan şehirdir. Ayrıca Perth şehrinde yabancı öğrenciler yerli öğrenciler gibi toplu taşımadan indirimli yararlanabilmektedir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın