• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Greenwich English College, Melbourne

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Greenwich English College, Melbourne
GREENWICH ENGLISH COLLEGE, MELBOURNE İNGİLİZCE DİL OKULU

Greenwich English College İngilizce dil okulu 12 yıldan bu yana modern donanımlı sınıflarında yabancı öğrenciler için İngilizce dil eğitimi kursları vermektedir. Greenwich English College İngilizce dil okulunun Melbourne ve Sydney’de kampüsleri bulunmaktadır. Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulunda deneyimli ve nitelikli öğretmenler aracılığıyla öğrencilere yüksek akademik standartlarda İngilizce dil eğitimi sunan Avustralya’nın seçkin merkezlerinden biridir. 300 farklı ülkeden 700’den fazla öğrencisiyle 9 farklı programda gündüz ve akşam başlayan ders programına sahiptir. Son teknolojiye sahip modern kampüs, 14 adet tam donanımlı geniş sınıflar, 2 adet ücretsiz internet erişimine uygun çalışma laboratuvarlarına sahiptir.

Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulu öğrencilerin birbirleriyle daha fazla vakit geçirmeleri için St. Kilda ve Brighton Plajı gezileri, Melbourne sokaklarında sanat ve yemek turları, Phillip Adası’nda penguen turları, Büyük Okyanus sörf turları, öğrenci partileri ve birçok sosyal etkinlikler düzenlemektedir. Şehrin her yerine ücretsiz ulaşım imkanı bulunmaktadır. Melbourne, Avustralya'nın kültür başkentidir. Dünyanın önde gelen restorantları, eğlence merkezleri, sanat, moda, müzik, alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Güvenli, temiz ve ulaşımı kolay olan bir şehirdir. Kampüs yakınında boş vakitlerini değerlendirmeleri ve çalışmak isteyen öğrenciler için birçok iş imkanı bulunmaktadır. F1 Grand Prix ve Melbourne komedi festivali gibi ünlü etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Genel İngilizce Kursu

Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulu başlangıç ve orta düzeyde İngilizce dil seviyesine sahip öğrencileri kabul etmektedir. Genel İngilizce kursu programı 1 ile 50 haftadan oluşmaktadır. Dersler her hafta sabah ve akşam başlamaktadır. Haftalık test ve iki haftada bir daha hızlı ilerlemek için düzenlenen birebir danışmanlık hizmeti bulunmaktadır. IELTS, Cambridge ve Akademik İngilizce gibi sonuç odaklı kurslarda ilerlemek istiyorsanız bu kursu tercih edebilirsiniz. Genel İngilizce kursu yazma, dil bilgisi, konuşma, okuma ve anlama becerilerinizin gelişmesini sağlar. Konuşma sınıfı öğleden sonra konuşma pratiğini artırmak için öğleden sonra pazartesinden çarşambaya ücretsiz ders vermektedir. Yardım kulübü her Perşembe günü ücretsiz ek ders desteğinde bulunmaktadır. Cuma günü seçmeli ders olarak dilbilgisi, konuşma, akıcılık, telaffuz ve medya çalışmaları gibi dersler vermektedir. İş ve film kulübü etkinlikleri de yer almaktadır.

Telaffuz Kursu

Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulu telaffuz kursu 4 ya da 8 haftadan oluşmaktadır. Dersler gündüz programından oluşmaktadır. Telaffuz, İngilizce dilinin sesleri ve ritmi hakkında farkındalık yaratarak ve telaffuzu geliştirmeniz üzerine planlanmıştır. Bu kurs, İngilizce konuşma konusunda güven kazanmanızı, kelimeleri doğru telaffuz etmenize ve daha hızlı ilerlemenize yardımcı olacaktır. Aksanınızı azaltmaya, tonlamayı anlamınızı ve kullanmanızı pekiştirmeyi hedefler.

Uluslararası Sınavlara Hazırlık Kursu
IELTS Sınavına Hazırlık Kursu

IELTS, İngilizce dil yeterlilik ölçütü olarak, üniversiteler, kolejler, kuruluşlar ve göçmenlik yetkilileri dahil olmak üzere tüm dünyada 9.000'in üzerinde kuruluş tarafından tanınmaktadır. Greenwich English College, İngilizce dil okulu öğrencilerin resmi IELTS sınavında yüksek puana ulaşmalarına yardımcı olmak için temel İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan iki IELTS Hazırlık kursu sunmaktadır.

IELTS Vakfı kursu, Avustralya'da veya dünyanın dört bir yanındaki diğer İngilizce konuşulan ülkelerde, üniversiteye veya kolej erişimine yardımcı olmak veya istihdam olanaklarını artırmak için 6.0 veya daha yüksek bir IELTS puanı hedefleyen orta seviyede İngilizce dil seviyesine sahip öğrenciler için tasarlanmıştır. Sınav stratejileri ve teknikleri üzerine yoğunlaştırılmış, dil bilgisi becerilerini, daha fazla akıcı konuşma, akademik yazma ve dinleme becerileri geliştirilmesi için programlanmıştır.

İleri düzey IELTS sınavına hazırlık kurs, Avustralya'da veya İngilizce konuşulan diğer ülkelerde, 7.0 ya da daha yüksek bir IELTS puanı hedefleyen üst ve orta düzey İngilizce dil seviyesine sahip öğrenciler için üniversite ya da kolej erişimini sağlamak, istihdam beklentilerini iyileştirmek ya da göç etmek için tasarlanmıştır. Akademik İngilizceyi yazılı olarak doğru kullanabilmek, kendinizi uygun kelimeleri kullanarak akıcı bir şekilde çeşitli konularda ifade etmek, kelime ve iyi bir kompozisyon yapısı oluşturmak ve hızlı bir şekilde yazabilmeniz için tasarlanmış bir kurstur. Dersler her hafta gündüz ve akşam başlamaktadır.

Cambridge Sınavına Hazırlık

Cambridge Certificates dünyanın her yerinde bilinen, üniversiteler ve ulusal eğitim kurumları tarafından tanınırlığı olan saygın İngilizce dil seviyesi ölçme sınavlarıdır. Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulu Cambridge sınav hazırlık programlarında yoğun ve sınav odaklı derslerde öğrencilerine sınavlardan başarıyla geçmeleri için ihtiyaçları olan kapsamlı eğitimi vermektedir. Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulu Cambridge sınavına hazırlık kursu 11-12 haftadan oluşmaktadır. Dersler gündüz ve akşam başlamaktadır. Haftalık uygulama testleri ve iki haftada birebir öğrenci danışmanlığı mümkün olan en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlamak için eksik olduğunuz noktalara yoğunlaşırlar.

İş için İngilizce Kursu

İş için İngilizce kursu, Yönetim ve Müşteri Hizmetleri, Satış ve Pazarlamanın yanı sıra Yönetim ve İnsan Kaynakları gibi modülleri kapsar. Bu kurs orta ve orta üstü İngilizce dil seviyesine sahip, iş ortamında İngilizce konuşma, yazarken veya sunarken daha güvende hissetmek isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır. Ayrıca, dünya genelindeki en iyi şirketlerde insan kaynakları ve istihdamda kullanılan dil becerileri için uluslararası kabul görmüş olan Cambridge BULATS Sınavına hazırlanmak için öğrencilere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Etkili pazarlık becerilerini uygulamayı, uluslararası işle kültürel farklılıkları anlamayı ve bunlara hakim olmayı amaçlamıştır. Tartışmalara katılarak, İngilizce profesyonel iş sunumları yapmanıza olanak sağlar.

Greenwich English College, Melbourne İngilizce Dil Okulunda Konaklama

Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulunda yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun aile yanı konaklama, paylaşımlı daireler, ev kiralama imkânı sunmaktadır.

Aile yanı konaklama, genellikle bir şehir merkezinden 30 dakika sonra Avustralya'daki bir aile yanında yaşamanızı sağlar. Kahvaltı ve akşam yemeği aile birlikte yenmektedir. Evlerde wifi erişimi bulunmaktadır.

Paylaşımlı dairelerde temiz, ekonomik ikiz veya yurt tarzı odalar bulunmaktadır. Kısa ve uzun vadeli düzenlemeler mevcuttur, bu da Melbourne'e ulaşımınız için uygun bir seçenektir. Yurt konaklamasında genellikle paylaşımlı olarak kullanılan dairelerde salon, mutfak, banyo ve tuvalet alanları, ortak kullanım alanlarıdır. Öğrenciler kendi yemeklerini kendileri pişirmektedir.

Alternatif olarak, bir ev veya daire kiralayabilir yalnız veya uluslararası öğrenciler ile birlikte daha fazla zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Kiralama fiyatları bölgeye göre değişmektedir.

Greenwich English College, Melbourne İngilizce Dil Okuluna Ulaşım

Melbourne şehir içi ulaşımı kolaydır. İlgi çekici mekanlara yürüme mesafesinde olması daha fazla yeni yerler keşfetmenizi sağlar. Melbourne’deki toplu taşıma seçenekleri arasında otobüs, tren, tramvay bulunmaktadır. Melbourne şehir merkezinde, Serbest Tramvay Alanı içinde tramvayla ücretsiz seyahat etmenizi kolaylaştırır. Myki, şehrin tren, tramvay ve otobüslerinde kullanabileceğiniz seyahat kartıdır. Avustralya'da haftanın 7 günü 24 saat toplu taşıma imkanı sunan tek şehirdir. Melbourne ayrıca bisiklet parkurları, bisiklet yolu şeritleri ve şehir genelinde düşük bir maliyetle kısa yolculuklar yapmanızı sağlayan çevre dostu bir şehirdir. Türkiye’den Melbourne ortalama uçuş süresi 20 saat civarındadır.

Greenwich English College, Melbourne İngilizce dil okulumuz hakkında danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın