• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Embassy English, Sydney

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Embassy English, Sydney

Sidney okulumuzu restoran, dükkan, gece kulüpleri, müze ve parklarla dolu canlı ve merkezi bir alan olan Darlinghurst'de bulacaksınız. Şehir merkezine ve Sidney'in turistik merkezlerine kısa bir mesafede: Opera House (Opera Binası), Harbour bridge, Sydney Tower ve Botanic Gardens.

Günde altı saatten fazla güneş ışığıyla, şehrin sunduklarının tümünün tadını çıkarırken, modern okulumuzda eğitim alacaksınız. Bina, kardeş kuruluşlarımız olan Charles Sturt University ve Martin College ile beraber kullanılmaktadır; o yüzden kampüs, Avustralyalı ve uluslararası öğrencilerle dolu, oldukça kalabalık bir ortamdır.

Genel İngilizce - İngilizce becerilerinizin tamamını geliştirin

En popüler kursumuz: tüm Embassy okullarında vardır.Tam ya da yarı zamanlı; herhangi bir Pazartesi günü başlayın ve ihtiyacınız olduğu kadar kursta kalın.

Uzun Dönem İngilizce - Live and study abroad

İngilizce'de akıcılık kazanmak için ekonomik bir yol.Dil becerileri oluştururken kendinizi dil ve yerel kültürü öğrenmeye adayın.

Sınav Kursları - İngilizce dil sınavlarına hazırlanın

Cambridge sınavları ile Dünya çapında tanınan bir nitelik kazanın.Yoğun bir sınava hazırlık sınıfında deneyimli öğretmenler ile sınavınıza hazırlanın. IELTS ile Birleşik Krallık ve dünya çapındaki üniversitelere İngilizce seviyenizi kanıtlayın. Yoğun bir sınava hazırlık sınıfında deneyimli öğretmenlerimiz ile sınavınıza hazırlanın.

Üniversite için İngilizce - Üniversite eğitimi için hazırlanın

İngiltere, Avustralya, ABD veya Kanada'da lisans eğitimine hazırlanın: çalışma becerilerinizi geliştirin, dil seviyenizi yükseltin ve üniversite ya da diğer eğitim kurumlarında doğrudan giriş hakkı kazanın.

İş İngilizcesi - İş için size gereken tüm dil becerileri

Genel İngilizce üzerinde çalışın ve çalışmanıza İş alanı modülleri ekleyin. Herhangi bir Pazartesi günü başlayın ve ihtiyacınız olduğu kadar kursta kalın.

Tamamlayıcı Kurslar - İsteğinize göre eklentiler seçin

Ek özel dersler ile İngilizce öğreniminizi hızlandırın. Öğretmeniniz eksiklerinizi tamamlayacaktır. İlerleme kaydetmek için daha hızlı bir yol yoktur.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın