• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Academy of English, Sydney

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Academy of English, Sydney
Academy of English, AcademiesAustralasia Group of Colleges Sydney Avustralya’da İngilizce Dil Okulu.

Academy of English, AcademiesAustralasia Group of Colleges bağlı bir dil okuldur. Grup bünyesinde Australian International High School, Claredon Business College, Supreme Business College, Academy of Social Sciences, Australian College of Technology kolejleride bulunmaktadır. Academy of English tüm bu kolejlerde ve Avustralya’nın farklı kolejlerinde eğitim görmek isteyen öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir. Şehir merkezindeki konumu, dil kursu sonrası öğrencilere sağladığı kolej ve üniversite geçiş programları ile yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği kolejlerden biridir. Sydney Avustralya’nın en çok yabancı öğrenci çeken şehridir. Yabancı öğrencilere sağladığı çalışma imkanları, sosyal yaşamı ve uygun iklimi ile Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerdendir.


Academy of English Genel İngilizce, IELTS hazırlık, Akademik İngilizce hazırlık, eğitimi verilmektedir. Academy of English aynı zamanda TOEIC test merkezidir.


Eğitimleri her Pazartesi başlar. Öğrenciler ister sabahtan ister öğleden sonra ister akşamüstü eğitim alabilirler. Sabah dersleri 08:00’ de başlar 12:30’ da biter. Öğleden sonra programı ise 14:00’ de başlar ve 18:30’ de biter. Akşamüstü dersleri 16:00 – 20:30 arası verilmektedir. Öğrenciler hangi zaman diliminde ders almak istediklerini başvuru aşamasında seçebilirler. IELTS sınıflarına katılım için öğrenciler en az Upper-intermediate düzeyde olması gerekir.


Academy of English, NEAS www.neas-accred.com, ENGLISH AUSTRALIA www.englishaustralia.com.au, ACPET www.acpet.edu.au üyesidir.


Şehir merkezindeki konum,


Uzman eğitmenler,


Modern sınıflar,


Bilgisayar laboratuvarları,


Ücretsiz İnternet bağlantısı,


İş bulma, pasaport, vize uzatma konusunda destek,


Ekonomik konaklama bulma konusunda destek,


Kur sonu katılım sertifikası,


Her seviyeye İngilizce eğitimi


AcademiesAustralasia Group of Colleges bağlı bir dil okuludur. Grup bünyesinde Australian International High School, Claredon Business College, Supreme Business College, Academy of Social Sciences, Australian College of Technology kolejlerine öğrenciler geçiş yapabilirler. Ayrıca Academy of English’in geçiş anlaşması olan birçok üniversitede bulunmaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın