ARJANTIN DİĞER DİL OKULLARI

Mendoza Dil Okulları

Arjantin’in batısında yer alan Mendoza ülkenin dördüncü büyük metropoliten şehridir. 16. yüzyılda kurulan şehir 1861 yılındaki depremden sonra Avrupa mimarisi esas alınarak yeniden inşa edilmiştir. Yaklaşık 1.5 milyon nüfusa sahip olan Mendoza geniş caddeleri, kültür ve spor alanındaki çeşitliliği ile yurtdışı İspanyolca dil eğitimi konusunda öğrencilere farklı deneyimler yaşama fırsatı sunmaktadır. Arjantin’in şarap mahzeni olarak da tanınan şehir, doğa ile iç içe İspanyolca eğitimi almak isteyenler için oldukça idealdir.

Mendoza dil okulları İspanyolca eğitimlerini modern ve geniş sınıflarda öğrencilerine sunmaktadırlar. Şehirdeki dil okullarında genel İspanyolca dil eğitim programlarına ek olarak, gönüllü çalışma programları da öğrencilere seçenek olarak verilmektedir. Toplum yararına çalışarak Arjantin kültürünü tanıma ve İspanyolca pratiğinizi arttırma imkanı bulabilirsiniz. Her seviyeden İspanyolca bilgisine sahip olanları kabul eden Mendoza dil okulları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi gkr danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

COINED, Mendoza

Coined Mendoza İspanyolca dil okulu, Mendoza şehir merkezinin güneyinde, ana meydana 20 blok uzaklıkta yer almaktadır. Coined Mendoza İspanyolca dil okulu konforlu binasında öğrencilerine her seviyede İspanyolca dil eğitimleri vermektedir. Coined Mendoza İspanyolca dil okulunda geniş ve modern sınıflarda işitsel ve görsel eğitim materyalleri ile eğitim verilmektedir.