• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, New York

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, New York

New York, gökdelenleri, binlerce sarı taksisi ve yedi milyondan fazla nüfusu ile Amerika'nın atan kalbidir. Konum olarak New York süper stardır. Efsaneye göre -bu şehir asla uyumaz- ve gerçekten de burada uyumak vakit kaybı gibidir. Her ziyaretçi burada büyülenir. New Yorklular için bile şehir turları favori aktivitelerdendir.

New York Dil Kursu ile bir yandan ister Empire State Building, Times Square, Rockefeller Center, Özgürlük Heykeli ve Staten Adası gibi klasik yerleri ziyaret edin ya da isterseniz Chinatown, Little Italy ve Soho gibi sayısız meşhur bölgeyi, tüm bunları -Big Apple- diye bilinen alanda keşfedin. Sanat ve kültürle ilgilenmeyen kişiler bile sanat galerileri, tiyatro ve gösteri merkezilerini ziyaret etmekten kendini alıkoyamaz. Tabii ki gürültülü trafikten kaçabileceğiniz sessiz bir noktayı Central Park'ta bulabilirsiniz.

Böyle bir ortamda İngilizce öğrenmek neredeyse çaba gerektirmez. New York Dil Kursunda İngilizce derslerinize ek olarak, derslerden sonra da yerel halk ve diğer öğrencilerle sürekli iletişim içinde olacaksınız. Derslerden sonra İngilizce pratik yapmanız özgüveninizi geliştirecek ve İngilizce bilginize büyük katkı sağlayacaktır. New York'daki dil okulumuz sadece harika bir lokasyon sunmaz aynı zamanda birinci sınıf eğitim de sunar. İngilizce kursunuzun yoğunluğunu seçebilirsiniz: Standart ya da yoğun kurstan hangisi hedeflerinizi gerçekleştirmenizi daha kolay sağlayacaksa onu seçebilirsiniz. Ama hangisini seçerseniz seçin -Big Apple- sizi büyüleyecek!

New York'da İngilizce dil eğitimi özel bir deneyimdir: New York'daki İngilzce kurslarımıda anadili İngilizce olan öğretmenlerden İngilizce öğrenirken aynı zamanda dünyadaki en heyecan verici şehirlerden birini de keşfetme şansı yakalayacaksınız. Dünyanın sunabileceği herşeyi burada bulabilirsiniz! Işıldayan şehir herbir zyaretçisini cezbeder. New York'da İngilizce dil eğitimi geleceğiniz için bir yatırım olacaktır ve aynı zamanda eşsiz yerler görme, fayalı deneyimler edinme ve yeni dostluklar geliştirme fırsatınız da olacak. Broadway'a yapacağınız gezinin keyfini çıkarın, sayısız mağazayı keşfedin ve şehrin büyüleyici mimarisinin içinde kaybolun. New York Sprachcaffe dil okulunda alacağınız İngilizce dil eğitiminin size ne gibi avantajlar sunacağını kendini keşfedin!

New York'da Konaklama

Sprachcaffe'nin sunduğu New York'da konaklama imkanlarından yararlanın ve Kuzey Amerika'yı keşfedin! New York'da konaklamanız süresince kalacağınız ailelerimiz ekibimiz tarafından düzenli olarak belirli kriterlere uygunluğu ve güvenilirliği denetlenmektedir. Bu ailelerde kalışınız süresince kendinize ait bir odanız ve odanızda ihtiyaç duyacağınız temel eşyalarınız olacaktır.

Her ailenin çamaşır makinesi bulunmaktadır. Bu makineleri ek ücret ödemeksizin kullanabilirsiniz. Öğrencilerimiz evden yurtiçi aramalar yapabilmektedirler. Depozito bedeli alınmamaktadır.

Amerika'daki destinasyonlarımızda konaklama ayarlama ücreti talep edilmktedir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın