• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Los Angeles

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Los Angeles

Los Angeles gerçekten her şeye sahip bir şehirdir! Şehir harika kültürel yerler, turistik yerler, restorantlar, alışveriş merkezleri ve hatta tüm yıl boyunca harika iklim sunar! Şehir, Hollywood, Beverly Hills, Hermosa Beach, Laguna Beach, Rodeo Drive, Melrose Avenue, Dodger Stadium, Disneyland, Santa Monica, LA Stadium, Malibu, ve Universal Studios gibi bazı fantastik turistik yerleri görmek için dünyanın her yerinden insanları kendine çekiyor: Los Angeles’ ta olmanın eşsiz parçası ünlüler, yerel halk ve turistler arasındaki etkileşimdir.

Dünyada bunun gibi başka bir yer yoktur. Caddede itiş kakışın içinde sarıp sarmalanacak ve bir kaç gün sonra, tüm hayatınız boyunca orada yaşadığınızı hissedeceksiniz! LA tüm millet ve kültürleri davet eder ve ağırlar. Tabii ki bu gerçekten çok kültürlü şehirde, eğer kendi ülkenizden birşey ararsanız, buradan bulmakta biraz sorun yaşayabilirsiniz.

Los Angeles’ teki harika İngilizce dil okullarımızdan birine kayıt yaptırın ve kültürü, harika yemekleri, alışveriş merkezlerini ve ünlülerle birlikte şehri keşfedin. Los Angeles ve çevresi katılabileceğiniz gezi, turistik yerler ve etkinlikler arasında sonsuz bir seçim sunar.

LA da herkes için birşey vardır ve İngilizce dil kursu için bulunduğu yer harika bir seçimdir. Şehrin çarpıcı duygusunu tecrübe edin. Los Angeles Okullarımızda her seviye için standart İngilizce kursları sunuyoruz. Tüm derslerimiz nitelikli, ana dili ingilizce olan öğretmenler tarafından yürütülmektedir.

Los Angeles’ taki yurtdışı eğitim programı özel bir deneyimdir: Los Angeles’ taki dil kurslarımızda İngilizceyi anadilleri ingilizce olan kişilerden öğrenebilir ayrıca dünyanın en heyecan verici şehirlerden birini keşfedebilirsiniz. Zevk alabileceğiniz sayısız fırsatlardan bazıları: yaşam biçimi, kültür, spor, doğa ve macera. Los Angeles'ta Sprachcaffe'nin İngilizce kurslarından birini almak geleceğinize yatırım yapmaktır ve bu size benzersiz yerleri ziyaret etme fırsatı, faydalı bir deneyim ve yeni arkadaşlıklar kazandıracaktır. Los Angeles’ taki İngilizce kurslarımızdan birini almanın birçok yararlarını kendiniz keşfedin.

Los Angeles'da Konaklama

Los Angeles'da konaklama ile Sprachcaffe sizlere Kuzey Amerika kültür ve geleneklerini keşfetme imkanı tanıyor! Los Angeles'da konaklamanız süresince kalacağınız aileler ekibimiz tarafından düzenli olarak ziyaret edilmekte, sundukları konfor ve güvenilirlik denetlenmektedir. Kalacağınız ailelerde kendinize ait odanız ve eşyalarınız bulunacaktır. Depozito bedeli alınmamaktadır.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın