• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

The Language Gallery, Hannover

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - The Language Gallery, Hannover
The Language Gallery, Hannover

The Language Gallery Londra, Manchester, Birmingham, Hannover ve Toronto'daki okullarıyla öğrencilere İngilizce ve Almanca dil eğitimleri vermektedir. Hannover'da bulunan The Language Gallery şehrin kalbinde yer almaktadır ve merkez tren istasyonuna yürüme mesafesindedir. Doğrudan binanın dışında bulunan en yakın tramvay istasyonu Clevertor?dur. The Language Gallery popüler alışveriş bölgelerine, restoranlara, tiyatrolara, barlara, parklara, spor ve kültür etkinlik merkezlerinin yakınında bulunmaktadır. The Language Gallery, Hannover binasında bir bilgisayar odası, kablosuz internet hizmeti ve kütüphane bulunmaktadır. Öğrenciler dinlenme odalarında kanepelerde dinlenebilir, masa tenisi ve langırt oyunları ile stres atabilirler.

Hannover Avrupa?nın merkezinde bulunan tarihi bakımından zengin şehirlerinden biridir. Şehirde ziyaret edebileceğiniz müzeler, birçok tarihi mekan, eğlence merkezlerine sahipken yerel halkla birlikte Almanca dilini konuşarak pratik yapma şansına erişebilirsiniz. Hannover?da şehir boyunca birinci sınıf mimari, tarihi ve eğlence merkezlerini bir araya getiren sokakları ve caddeleri keşfedebilirsiniz. Hannover geniş yeşil alanlara ve parklara sahip, aynı zamanda Almanya'nın en büyük fuar kentidir. Dünyaca ünlü Expo fuarı 2000 yılında burada yapılmıştır. Ayrıca her yıl düzenlenen Cebit Bilişim Fuarı ile de Hannover turist çekmektedir.

The Language Gallery, Hannover Almanca eğitim programları
Genel Almanca Kursu

Genel Almanca kursunda, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar eğitimler verilmektedir. Almanca dilinin temelleri öğretilir. Almanca dilinin temel unsurlarını ile anlama, okuma, yazma ve dinleme gibi konuları kapsamaktadır. Genel Almanca kursları en az 1 hafta olup 14 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Kurs programı iletişim kurma konusundaki güveni artırmaya yardımcı olacak daha geniş bir sözcükler öğretmeyi ve cümle kurmayı geliştirmeyi amaçlamaktadır. Almanca kelime öğrenmeye ve öğrencinin dilbilgisini zenginleştirmeye çok daha fazla önem vermektedir. Genel Almanca kursunda daha önce öğrendiğiniz bilgi ve becerileri geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Bire bir Almanca Kursu

Bire-Bir Almanca Kursu, hem genel Almanca dil yeteneğinizi geliştirmek hem de öğrencilerin normal Almanca çalışmalarında iyileştirilmesi gereken belirli alanları iyileştirmek için tasarlanmıştır. Çalışmalardan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlamak için temel Almanca kurslarının yanında da alınabilirler. Bire bir Almanca Kurslarında kelime bilgisinden Almanca dilbilgisine veya iş gibi belirli bir alana odaklanacak herhangi bir alanı seçebilirsiniz.

TestDaf Hazırlık Kursu

TestDaf sınavı, öğrencilerin dildeki yeterliliğini ölçmek ve Alman üniversitelerine kabulü kolaylaştırmak için kullanılan standart Almanca dil sınavıdır. TestDaf'ı kullanmak isteyen öğrenciler için, bu ders TestDaf sınavını geçmek adına ihtiyaç duyacakları bilgileri sağlayacaktır. TestDaf sınavında başarılı olmanıza yardımcı olmak için strateji öğrenirken Alman dilbilgisi, yapı ve kelimelerin teorik anlayışını ve pratik becerilerini geliştireceksiniz. TestDaf hazırlık kursları genel Almanca (B2) seviyesini kapsamakta olup eğitim süresi 4 hafta ve maksimum 14 kişilik sınıflarda yapılmaktadır.

The Language Gallery, Hannover Konaklama

The Language Gallery, Hannover okulumuzun yakın çevresinde bulunan geniş bir yelpazeden konaklama türlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz. Konaklama seçenekleriniz arasında butik işletmelerden zincir otellere kadar birçok tercih imkanı bulunuyor. Otel seçeneklerine alternatif olarak daireler ve paylaşımlı evlerde bulunmaktadır. Konaklamalar hakkında detaylı bilgiyi gkr eğitim danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

Otellere Birkaç Örnek Olarak.

Mercure Hannover Mitte: Dil Okulumuza 12 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta.

Hotel Sparkhul: Dil Okulumuza ve tramvaya 10 dakika yürüme mesafesinde.

Hotel Flora Hannover: Dil Okulumuza ve otobüs durağına 20 dakika yürüme mesafesinde.

Hotel Elishabetha: Dil Okulumuza ve otobüs durağına 20 dakika yürüme mesafesinde.

Hotel Novotel: Dil Okulumuza ve otobüs durağına 20 dakika yürüme mesafesinde.

The Language Gallery, Hannover Ulaşım

İstanbul?dan Hannover Havalimanına aktarmasız yaklaşık 3 saatlik bir uçuşla varabilirsiniz. Hannover Havalimanından konaklayacağınız yere veya okula tren ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Talep eden öğrenciler havalimanı transferi ile de konaklayacakları yere gidebilirler.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın