• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

Sprachcaffe, Frankfurt

GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık - Sprachcaffe, Frankfurt

Frankfurt'ta doğal ve rahat ortamda Almanca öğrenebilir ve aynı zamanda Alman kültürünü ve yaşam tarzını keşfedebilirsiniz. Frankfurt'taki Almanca kurslarımıza katılın ve Main Nehri kenarındaki bu heyecan verici şehri keşfedin.

İster bilgilerinizi tazelemek ya da ister en baştan bir dili öğrenmek isteyin, Sprachcaffe'de kendinize uygun bir kurs mutlaka bulacaksınız. Sizin istekelerinize bağlı olarak kurs ve konaklama sürenizi belirleyebiliriz ve böylece dille ilgili hedeflerinizi gerçekleştirirken aynı zamanda unutulmaz bir deneyimin keyfiniz çıkarabilirsiniz.

Sprachcaffe Frankfurt dil okulları sizlere farklı kurslar sunmaktadır ve 2 hafta, yaz tatilinizde katılabileceğiniz kurslarımızdan, sınava hazırlık kurslarına kadar bir çok kurs seçeneğinden birini tercih edebilirsiniz. Sınıfta öğrendiklerinizi günlük yaşamda pratik yaparken, bu hoş ülkenin insanlarını, yemeklerini, tarih ve sanatını da yakından tanıma fırsatı bulacaksınız.

Main'deki şehir, sizi küçük, tarihi kasabaları ve ekonomi merkezindeki gökdelenleri ile büyüleyecek. Burası Almanca öğrenmek için gerçekten de ideal bir şehir. Frankfurt Dil Okulları her seviyede Almanca kurslar sunmaktadır.

Frankfurt'ta Konaklama

Sprachcaffe'nin almanca kurslarının yanı sıra sunduğu Frankfurt'ta konaklama seçenekleri ile kendiniz veya çocuğunuz için konaklama bulma sorun olmaktan çıkıyor. Frankfurt'taki kalışınız süresince derslerden önce ve sonraki boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirebilmeniz için üç farklı konaklama seçeneği sunmaktayız. Frankfurt'ta konaklama seçeneklerinin tümünde diğer kurs arkadaşlarınız ve almanlar ile iletişim halinde olacaksınız, bu sayede derslerde öğrendiklerinizi gün içinde pratik yapma imkanına sahip olacaksınız.

Frankfurt'ta konaklama seçeneklerimize giriş saatleri 14:00-20:00 arasındadır. Standart ve konfor dairelerimizde depozito bedeli 100?'dur.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın