• Yurtdışı Haberler

    Yurtdışı Eğİtİm

    Fırsat ve Kampanyaları

Haberlerimizi Okuyun

Malta’da

Malta’da İngilizceyi TL ödeyerek öğrenin, Kur artışlarından etkilenmeyin…

2018 Ekim sonuna kadar Clubclass Malta’da dil kursu ve konaklama rezervasyonunuzu yaptırın, ücretinizi TL olarak ödeyerek, kur artışlarından etkilenmeyin…

Almanya’da

Almanya’da üniversite eğitiminin yolu dil okulundan geçiyor…

Almanya’da üniversite eğitimi almak isteyen gençlerin hayallerini, dil okulu gerçekleştiriyor. Almanya’da dil okullarında hazırlık eğitimi ile Alman üniversitelerinden kabul alabilirsiniz.

İngiltere

İngiltere vizelerinde genişletilen Tier 4 vize pilot uygulaması ile daha az evrakla çok daha kolay, uzun süreli öğrenci vizesi almak mümkün.

Home Office'in uluslarası master öğrencilerine sunduğu kolaylaştırılışmış vize uygulaması artık 23 üniversiteyi kapsıyor. Öğrenciler banka hesabı gibi belge sunmadan, eğitimlerinden sonra iş aramalarına olanak sağlayan 6 aylık fazla süreli vize alabiliyorlar.

IED

IED Burs Yarışması ile İtalya’da % 50 burslu master sizleri bekliyor...

Istituto Europeo di Design ve Accademia di Belle Arti Aldo Galli’de İtalya’da % 50 eğitim bursu ödüllü yarışma başlıyor...

Linguatime

Linguatime Dil Okuluyla Malta'da bu kış herkes İngilizce öğrenecek...

Linguatime Dil Okullarının indirim kampanyasından yararlanın, uygun fiyatlarla Malta’da İngilizce öğrenin. 2 haftadan 24 haftaya kadar faydalanabileceğiniz indirimler için son kayıt 28 Şubat 2018...

Jean

Jean Monnet 2018 – 2019 Akademik Yılı Burs Programı Başvuruları Başladı...

2018 - 2019 akademik yılı için Jean Monnet burs başvuruları başladı. Jean Monnet bursundan faydalanmak için son başvuru tarihi olan 23 Şubat 2018’i kaçırmayın…

IED

IED İtalya ve İspanya Moda ve Sanat yaz okullarında % 20 erken kayıt indirimi…

IED İtalya ve İspanya yaz okulları %20 indirim imkanı sunuyor. Sizde erken kayıt yaptırarak %20 indirimden faydalanabilirsiniz…

Her

Her yıl seçkin lise öğrencileri için açılan Harward Üniversitesi yaz okulu programına kayıtlar başladı…

Harward Üniversitesi’nin tüm dünyadan lise öğrencilerine sunduğu yaz okulu programına kayıtlar başladı. Kampüs hayatına Harward Üniversitesi’nde adım atabilir, üniversitede ders kredisi kazanırken, Harward Üniversitesini keşfedebilir, Amerika deneyimine sahip olabilir ve üniversite başvurularında elinizi güçlendirebilirsiniz.

Avustralya

Avustralya Work and Holiday Programı başvuru şartında önemli değişiklik…

Avustralya Work and Holiday Programının da önemli değişiklikler olmuştur. Sizin için önemli bu değişiklikleri aşağıda sıraladık. Bu değişikliğin sebebi olarak Work and Holiday Programına oluşan yoğun talep gösterilmektedir.

“İspanya

“İspanya Vize Başvuru Merkezi Değişikliği.”

İspanya Konsolosluğu Vize Başvuruları için vize başvuru merkezi değişikliği yapmıştır.

İtalya

İtalya NABA 2017 İngilizce ve İtalyanca üniversite lisans programları uluslararası tasarım burs yetenek yarışması başladı.

İtalya Milano NABA akademisi İngilizce ve İtalyanca grafik tasarım ve sanat yönetmenliği, tasarım, moda tasarımı, İtalyanca ise medya tasarımı ve multimedya sanatları, tiyatro ve sergi tasarımı, resim ve görsel sanatları üniversite lisans programları için burs yarışması başladı. NABA, portföy değerlendirmesi yoluyla alınan giriş değerlendirme testi sonuçlarına dayanarak en iyi adaya burs kazandıracaktır. NABA, eserlerinizin seçimini teknik becerilerle birlikte sunma ve kararlar alma becerinizi değerlendirecektir.

İtalya’da

İtalya’da Moda – Tasarım Yaz okullarında indirim…

2017 Yazını İtalya’da hem tatil yaparak hem de indirimli fiyatlarla moda – tasarım eğitimleri alarak geçirmeye ne dersiniz..?

Ipad

Ipad Mini mi, California da Sörf mü? Tercih sizin…

Embassy English ücretsiz Ipad Mini ya da sörf dersleri veriyor. Ücretsiz Ipad Mini ya da sörf dersi almanız için 8 hafta ve üzeri dil eğitimi kaydı yaptırmanız yeterli.

FRANSA’DA

FRANSA’DA DEVLET ÜNİVERSİTELERİ SON BAŞVURU TARİHİ 12 OCAK

Fransa, üniversite eğitimi için dünya sıralamasında ABD ve İngiltere’den sonra, yabancı öğrencilerin tercih ettiği üçüncü ülke konumundadır. Fransa’daki eğitim kalitesi çok yüksek olmakla birlikte, eğitim oldukça ekonomiktir. Yaşam koşulları da birçok ülkeye kıyasla çok uygundur.

Yeni

Yeni Yıla Londra’da İngilizce Öğrenerek Girin…

Yeni yıla İngilizce öğrenerek Londra’da girmeye ne dersiniz? STAFFORD HOUSE Dil Okulu ile Londra’da İngilizce öğrenme fırsatı 11 Aralık - 7 Ocak tarihleri arasında 2 veya 3 hafta İngilizce kursu kayıt olanlara 1 hafta ücretsiz yurt odasında konaklama imkanı sunuyor.

Rusya

Rusya Dil Okullarında İndirim Fırsatları…

St. Petersburg ve Moskova Rusça okullarında kış dönemi için indirimli kayıtlar başladı. İş adamları, turizmciler ve öğrenciler için indirimli fiyatlarla Rusça öğrenme fırsatı...

Avustralya

Avustralya Vize Başvuru Merkezlerinin açılışı.

Avustralya konsolosluğu vize başvurularında parmak izi alımına başladı. 14 Ekim itibariyle tüm vize başvurularından sonra, başvuru sahibinin parmak izi vermesi gerekecek. Avustralya vizesi almak isteyen kişilerin parmak izleri şimdilik sadece İstanbul, Ankara ve Gaziantep’de ki Avustralya Vize Başvuru Merkezlerinde alınacak. Yakında bu merkezlerin sayısının artması bekleniyor. Vize başvurusu ve parmak izi işlemleri için ayrıntılı bilgiyi danışmanlarımızdan alabilirsiniz.

NABA

NABA 2016 - 2017 Burs başvuruları başladı.

NABA İtalyanca ve İngilizce dillerinde Sanat Alanlarındaki 2 yıllık master programları için burs başvuruları açıldı. Sizde 35 burs programında birine başvurarak eğitiminize İtalya’da devam edin.

YÖK

YÖK Denklik Uyarı!

YÖK’ten Denklik açıklaması yurtdışında üniversite eğitimi alacak öğrencilere önemli değişiklik. 2016 yılında yurtdışında üniversite eğitimine başlayacak öğrenciler için denklikte önemli değişiklik.

UWS

UWS (University of The West of Scotland) 50. yıl bursları

UWS (University of The West of Scotland) Sosyal Bilimler Eğitimindeki 50. yıldönümünü öğrencilere sunduğu burslarla kutluyor.

Pasaport

Pasaport Başvuruları

Pasaport türleri, Pasaport başvuru işlemleri ve pasaport başvuruları için gerekli evrak listeleri.

Havacılık

Havacılık İngilizcesi…

International House Cape Town İngilizce dil okulundan pilotlara ve hava trafik kontrolörlerine yönelik “Havacılık İngilizcesi” kursu… Katılımcılar kurs sonunda ICAO dil yeterlilik testine girmektedirler. IH Cape Town, Güney Afrika Sivil Havacılık Otoriteleri ile birlikte uluslararası ELP test merkezine kayıtlıdır. Böylece yapılan tüm sınavlar uluslararası geçerliliğe sahiptir.

Avustralya

Avustralya Work and Holiday Programı Başvuru Koşullarında Değişiklik

Avustralya’da 2015 Work and Holiday programına katılacak adaylar, artık sadece son bir yıl içinde alınmış IELTS sonuçları veya eğitim dil % 100 İngilizcedir yazısı başvuru yapabilecekler. Geçmiş yıllarda Work and Holiday adaylarının İngilizce seviyesini kanıtlamak seçeneklerinden biri olan konsolosluk tarafından İngilizce mülakat artık yapılmayacak

İngiltere

İngiltere öğrenci vizelerinde Zorunlu Genel Sağlık Sigortası uygulaması

6 Nisan 2015’den itibaren İngiltere’de 6 aydan daha uzun süreli öğrenim görecek tüm öğrencilerin İngiltere’de Zorunlu Genel Sağlık Sigorta primi ödemesi gerekecek

Yurtdışında

Yurtdışında Üniversiteye Başlayacak Öğrenci ve Velileri için YÖK’ten Önemli Denklik Uyarısı

YÖK’ten yurtdışında üniversite eğitimi alacak öğrencilere önemli uyarı! 2015 yılında yurtdışında üniversite eğitimine başlayacak öğrenciler ve velileri için değişiklik

İngiltere’de

İngiltere’de Yüksek lisans yapacak öğrenciler için önemli uyarı

Birleşik Krallık’ta yükseköğretim eğitimi almak isteyen öğrencilerimizi artık IELTS Akademik sınavı yerine IELTS’in yeni versiyonu olan UKVI (SELT) sınavına girmeleri gerekecektir.

IELTS

IELTS Sınav ücreti artıyor

IDP tarafından yapılan IELTS sınavlarının 400 TL olan ücreti 1 Şubat 2015 tarihinden sonra 425 TL olacaktır. 1 Şubat 2015 tarihine kadar yapılacak IELTS sınavlarına adaylar 400 TL ‘lik eski ücreti ödeyerek kayıt olabilirler. IELTS sınav kaydı için danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Kanada’da

Kanada’da İngilizce. Kaplan International Colleges PLI Kanada, İngilizce dil kurslarında öğrencilerine % 20 veren erken kayıt indirimleri...

Kanada’da Kaplan ile İngilizce. Kaplan International Colleges PLI Vancouver ve Toronto İngilizce dil okuluna 28 Haziran 2014 ‘e kadar kayıt olan öğrencilere % 20’ye varan erken kayıt indirimleri...

MEB

MEB yurtdışı master ve doktora bursları

MEB yurtdışı master ve doktora bursları

Vizesiz

Vizesiz seyahat, Vizesi eğitim, Latin Amerika’da vizesiz İspanyolca...

Avrupa’ya vizesiz seyahat Türk vatandaşları için halen bir hayal olsa da, vize ile uğraşmadan seyahat edebileceğiniz ve eğitim alabileceğimiz ülkelerde var.

MEB

MEB bursları ile İngiltere, Amerika ve Avrupa başta olmak üzere burslu master eğitimi...

MEB, TPAO, BOTAŞ ve TCDD gibi Türkiye’de bir çok kamu kurumu personel ve eğitmen ihtiyaçlarını karşılamak için lisans mezunlarını İngiltere, Amerika, Avrupa, Kanada’ya burslu master yapmaları için gönderiyor. Tüm bu kurumların burs başvuruları

Covenrty

Covenrty University' den Burs imkanı

Coventry University Ocak 2014 döneminde eğitime başlayacak bilgisayar ve mühendislik lisans ve yüksek lisans öğrencilerine kısmı burslar vereceğini açıkladı.

Yurtdışı

Yurtdışı Eğitimde Yök ve Denklik

Yurtdışında eğiitme karar vermeden önce YÖK ve denklik işlemleri hakkında bilmenşz gereken herşeyi sizin için derledik

IELTS

IELTS SINAVI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKEN HERŞEY

IELTS (The international English Langauge Testing System) adayların İngilizce yeteneklerini ölçen en güvenilir sınavlardan biridir. 125 ülkede uygulana sınav ülkemizde de başta İstanbul, Ankara, İzmir