SANTIAGO DİL OKULLARI

Bridge Chile İspanyolca dil okulu

Bridge Chile İspanyolca dil okulu, 1983 yılında Şili?nin Santiago kentinde kurulmuş ve o tarihten itibaren İspanyolca eğitim sunan bir okuldur. 11 de Septiembre ana caddesi üzerinde yer alan okul, ünlü kafe ve alışveriş merkezlerine kısa bir yürüme mesafesindedir. Bridge Chile İspanyolca dil okulunda klimalar ile donatılmış 17 derslik, ücretsiz internet erişimi, bilgisayar laboratuvarı ve öğrencilerin vakit geçirebilecekleri bir teras yer almaktadır

Coined, Santiago De Chile

Coined Santiago de Chile İspanyolca dil okulu, Santiago şehrinde ticari faaliyet ve tarihi merkezine yakın bir yerde bulunmaktadır. Konfor ve çeşitliliğe dair birçok imkan ve güzelliğin sunulduğu Coined Santiago de Chile İspanyolca dil okulu, modern ve geniş sınıflar, kaliteli ve çeşitli ders materyalleri, öğretmen odası, öğrenci toplantı salonu, tam donanımlı mutfak, kafeterya, teras ve balkonlardan oluşmaktadır.

Enforex, Santiago Şili

Şili, dünyadaki en uzun ve en dar ülkedir. Pasifik Okyanusu ve doğu komşusu Bolivya arasında sıkışan 4300 km uzunluğunda sahile sahip ülkedeki nüfusun % 95?I Avrupalılar ve Avrupalıların torunlarından oluşmuştur.