ST PETERSBURG DİL OKULLARI

St. Petersburg Dil Okulları

St. Petersburg, Rusya’nın Moskova’dan sonraki ikinci büyük şehridir. Rusya’nın büyük bir ticaret şehri olan St. Petersburg endüstrisi oldukça gelişmiştir. Zarif mimarisiyle tanınan St. Petersburg, eğitim de ve bilim de yaptığı araştırmalarıyla Rusya’nın en önemli şehirlerindendir. 40’dan fazla üniversiteyi bünyesinde barındırmaktadır. Ulaşımda ise, şehiriçi ulaşımda oldukça hızlı bir ulaşım ağına sahip olan St. Petersburg da özellikle metro ve trasmvay oldukça yaygındır. St. Petersburg’da birçok park bulunur. Şehrin hemen hemen her yerinde parkların olmasıyla şehir yemyeşil bir renge bürünmüştür. Bunun yanında, St. Petersburg’dan Moskova’ya seyahat etmek isteyenler için hızlı trenlerle 3-6 saat gibi mesafedir. St. Petersburg’da gezilecek yerler; Nevski Bulvarı, Kışlık Sarayı, Ermitaj Müzesi, Saray Meydanı’dır.

Rusya’da Rusça eğitimi, Rusya’da dil okulu fiyatları ve Rusya’da eğitim konusunda danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Educa Russian Language School, St. Petersburg

Educa Centre Rusça dil okulu, Rusya’nın St. Petersburg şehrinin merkezine yer almaktadır. Okul, öğrencilerin Rusça öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak adına çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Eğitmenler, ana dili Rusça olan deneyimli kişilerden oluşmakta ve derslerde öğrencileri öğrenmeye teşvik etmektedirler. Educa Centre Rusça dil okulunda tüm programlar, psikodilbilimin son araştırmalarında yer alan dilde doğal öğrenme teorisine bağlı kalınarak sunulmaktadır.

Liden & Denz, St. Petersburg

Liden & Denz St. Petersburg Rusça dil okulu, St. Petersburg’da Russian Museum ve Mikahilovsky Zamok arasında tarihi bir merkezde yer almaktadır. Metro istasyonuna beş dakikalık yürüme mesafesinde bulunan okul, kafelere, restoranlara ve alışveriş mağazalarına da yakındır. Liden & Denz St. Petersburg Rusça dil okulu bu merkezi bölgede, 19. yüzyıldan kalma bir binanın ikinci katında eğitim sunmaktadır.