MOSCOW DİL OKULLARI

Moskova Dil Okulları

Başkent Moskova Rusya’nın en büyük şehridir. Rusya’nın batı kesiminde yer alan Moskova, yaklaşık 12 milyon nüfusa sahiptir. Bunun yanında da Rusya’nın en büyük sanayi, kültür, eğitim merkezidir. Kendine özgün mimarisi, kültürel yapısıyla, tarih kokan sokaklarıyla ziyaretçi akınına uğramaktadır. Ulaşımın genellikle troleybüs, tramvaylarla ve metrolarla sağlandığı Moskova’da bir yerden bir yere gitmek oldukça hızlıdır. Rusya’da Rusça öğrenmek isteyen öğrencilerin Moskova’yı tercih etme nedenleri arasında, Moskova’da birçok dil okulu seçeneğinin bulunmasıdır. Moskova’da gezilecek yerler; Kızıl Meydan, Moskova Kremlini, Arbat Caddesi, Puşkin Müzesi’dir.

Rusya’da Rusça eğitimi, Rusya’da dil okulu fiyatları ve Rusya’da eğitim konusunda danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Liden & Denz, Moscow

Liden & Denz Moscow Rusça dil okulu, Rusya’nın başkenti olan Moskova’nın merkezinde, Belorusskaya tren istasyonuna kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Okul, Rusya Dışişleri Bakanlığı’na ait bir binanın zemin katında eğitim vermektedir. Okulun ofis alanı, yabancı diplomatlar ve uluslararası basın muhabirleri tarafından kullanılmaktadır.