LIZBON DİL OKULLARI

Cial Centro de Linguas

Cial Centro de Linguas Portekizce dil okulu, 1959 yılında kurulmuş olup, günümüze değin Portekizce dil eğitimi vermektedir. Her yıl 100?ün üzerinde uluslararası öğrenciye eğitim sunan okul, Portekizce dil öğretiminde oldukça deneyim sahibidir. Cial Centro de Linguas Portekizce dil okulunda öğrencilere sunulan imkânlar arasında ücretsiz internet erişimi, kütüphane ve öğrenci salonu yer almaktadır.

Portuguese Connection

2014 yılında faaliyete girmiş olan Portuguese Connection Dil Okulunun en önemli özelliklerinden biri iletişime odaklı olmasıdır. Caddelerde, kafelerde, plazalarda farklı iletişim etkinlikleri, sözlü sunumlar, kültürel ve spor aktiviteleri düzenleyen bu okul Portekizce öğrenmek için iyi bir fırsat olacaktır.

See Learning Portekizce dil okulu

See Learning Portekizce dil okulu, 20 yılı aşkın süredir, Lizbon?un merkezinde uluslararası öğrencilere Portekizce eğitimi vermektedir. Portekizce, diğer kültürlerden etkilenerek türetilmiş Latince kökenli bir dildir. Portekizce, 10 ülkenin resmi dilidir. See Learning Portekizce dil okulunda eğitimler, deneyimli eğitmenler tarafından çeşitli öğretim materyalleri kullanılarak sunulmaktadır.

Worldpuzzle Dil Okulu

Worldpuzzle dil okulu Lizbon?da Portekizce öğrenmek isteyen öğrenciler için küçük gruplar halinde kurs programları sunmaktadır. Her öğrenci ile birebir ilgilenmeyi hedefleyen Worldpuzzle dil okulu sınıf mevcutlarını da 6 kişinin altında tutmayı hedeflemektedir. Portekizce dil kursu programlarında ortalama 4 kişilik sınıflarda düşük maliyetlerle kaliteli bir dil eğitimi alabilirsiniz.