PANAMA CITY DİL OKULLARI

Panama City Dil Okulları

Panama City kendisiyle aynı adı taşıyan Panama’nın başkenti ve en büyük şehridir. Panama City, Panama’nın siyasi ve idari merkezi olmasının yanında aynı zamanda turizm merkezidir.

Dil okullarında ücretsiz internet erişimi, öğrenci salonları ve bilgisayar laboratuvarlarından yararlanabilir ve klima ve modern ekipmanlarla donatılmış sınıflarda İspanyolca dil eğitimi alabilirsiniz.

Coined, Panama City

Panama Cumhuriyeti’nin başkenti ve en büyük şehri olan Panama City Panama Kanalı’nın Pasifik Okyanusu girişinde bulunmaktadır. Panama Cumhuriyeti’nin siyasi ve idari merkezi olan Panama City, ülkenin önemli bir turizm merkezidir.

Habla Ya, Panama City

Habla Ya Panama City Ispanyolca dil okulu, Panama kanalinin güney kisminda, oldukça merkezi bir bölgede yer almaktadir. Okulda klimali ve modern ekipmanlarla donatilmis siniflarda egitim sunulmaktadir. Ayrica ücretsiz internet erisimi, mutfak, ögrenci salonu ve bilgisayar laboratuvari okulda sunulan diger olanaklar arasinda yer almaktadir. Habla Ya Panama City Ispanyolca dil okulu egitmenleri ana dili Ispanyolca olan ve deneyime sahip kisilerden olusmaktadir. Ögrenciler ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi sosyal aktivite ve gezilere katilmaktadirlar.