BOQUETE DİL OKULLARI

Boquete Dil Okulları

Boquete Panama’nın dağ kasabalarından biridir. Panama’da doğal güzellikleri ile ünlü olan Boquete macera merkezi olarak da tanınmaktadır.

Boquete’de İspanyolca dil eğitimi alırken, boş zamanlarınızda doğa sporları yapabilir ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. İspanyolca dil eğitimini Boquete’de almayı tercih edenler; kahve turları, volkan gezisi, ATV gezisi, dağ bisikleti turları, rafting, rappeling ve kaplıca turları gibi aktivitelere de katılabilirler.

Habla Ya, Boquete

Habla Ya Boquete Ispanyolca dil okulu, Panama’nin Boquete kentinde yer alan ve Instituto Cervantes tarafindan akredite edilen bir dil okuludur. Okulda ögrencilere sunulan olanaklar arasinda ücretsiz internet erisimi, kafeterya, modern donanimli derslikler ve ögrenci salonu bulunmaktadir. Okul ayni zamanda DELE Test merkezidir. Habla Ya Boquete Ispanyolca dil okulu ögrencileri ders sonralari ve hafta sonlari okulun düzenledigi kano turu, rafting, dag tirmanisi, kamp ve at binme gibi okulun düzenledigi sosyal faaliyet ve gezilere katilmaktadirlar.