ST JULIANS DİL OKULLARI

St Julians Dil Okulları

St. Julian's Malta’nın turizm başkenti olarak bilinir. Komşuları Gżira, Pembroke, Sliema and Swieqi’dir. En popüler bölgesi Paceville’dir. Yaklaşık yirmibin nüfusa sahip St. Julian's tarihi eserleri, otelleri ve restaurantları ile her yıl binlerce öğrenciye hizmet vermektedir.

St. Julian's içinde ve diğer şehirlere ulaşım şehir için otobüsler ile sağlanmaktadır. Ulaşım oldukça makul fiyatlara sağlandığı Malta’da öğrenciler genelde okullarının bulunduğu şehirde zaman geçirmeyi tercih ederler. St. Julian's dil okulları yıl boyunca Malta’da dil eğitimi almak isteyen öğrencilere yıl boyunca İngilizce eğitimi vermektedir. St. Julian's dil okulların’da İngilizce öğrenen öğrenciler aile yanlarında veya okulların sağladığı öğrenci evlerinde kalırlar.

St. Julian's dil okulları genelde yetişkin (16 yaş üstü) öğrencilere tercih etmektedir.

EC Malta, St. Julian's

EC Malta İngilizce dil okulu, Malta’da St. Julian’ın tam merkezinde yer almaktadır. Okul, plaj, restoran, bar ve mağazalara yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır. EC Malta İngilizce dil okulu, aydınlık modern bir binada yer alıp, açık terasa sahiptir. Okulun sahip olduğu olanaklar arasında kütüphane, ücretsiz internet bağlantısı, akıllı tahtalar, bireysel çalışma odası, öğrenci salonu,

ESE European School of English, St. Julian's

ESE MALTA, dil kursu süresince öğrencilerine çok farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Konaklama alternatifleri okullardaki özel yurtlardan ve okulun hemen karşısındaki lüks otellerden oluşmaktadır. ESE MALTA okulları her gelir düzeyindeki öğrenciye uygun konaklama imkanı sağlar.

Sprachcaffe, Malta

Sicilya'nın yaklaşık 100 km güneyinde yer alan Malta takımadaları Akdeniz'in sıcak atmosferi ve ılıman iklimi ile İngilizce öğrenmek ya da dilinizi geliştirmek için en etkili ve heyacan verici destinasyonlardan birisidir. Harika kumsalları ve havuzlu büyük okulu ile Malta’da İngilizce kursları sayesinde küreselleşme çağının gerekliliği haline gelen "ingilizce öğrenmek" stres dolu bir süreç olmaktan çıkıp heyecan dolu bir macera haline gelecek