SLIEMA DİL OKULLARI

Sliema Dil Okulları

Malta ortalamasına göre son derece yüksek emlak fiyatları ile nispeten zengin bir bölge olarak bilinen Sliema, Malta’da İngilizce öğrenmek için öğrencileri tercih ettiği şehirlerin başında gelmektedir. Malta’da sokakta en fazla İngilizce kullanılan bölgedir.

1800’lerde sessiz, sakin bir balıkçı köyü olan Sliema, bugünlerde özellikle Malta’ya yerleşen yabancıların ve Malta’nın elit kesiminin yaşadığı bir bölge olmuştur.

Sliema bölgesinde bulunan ona yakın dil okulu İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere her seviyede İngilizce eğitimi vermektedir. Sliema dil okulları öğrencilere İngilizce eğitimi verirken aile yanında veya okulların işlettiği öğrenci evlerinde konaklama önermektedir. Sliema dil okulları öğrencilere özellikle kendi işlettikleri öğrenci evlerinde konaklamayı önermektedir.

AM Language Studio, Sliema

AM Language Studio’da ESP (Özel amaçlı dersler) kursları, tıp İngilizcesi, hukuk İngilizcesi ve diğer konularla ilgili dersler içermektedir. Dersler, katılımcıların özel ihtiyaçlarına ve gelecekteki hedeflerine göre tasarlanmıştır. Bu kurslar özel uzmanlık kurslarıdır ve bu yüzden sınıf mevcudu 4 kişiyi geçmez. Katılacak öğrencinin İngilizce seviyesi en az orta düzeyde olması gerekmektedir

Linguatime School of English, Malta

Linguatime Malta, Sliema’da özel bir İngilizce dil okuludur. Yetişkin (18 yaş ve üstü) ve gençlere (13-17 yaş arası) İngilizce dil eğitimi vermektedir. Deniz kenarında bulunan Linguatime Malta İngilizce dil kursu, size muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde İngilizce eğitim sunar.