SLIEMA DİL OKULLARI

AM Language Studio, Malta

AM Language Studio?da ESP (Özel amaçlı dersler) kursları, tıp İngilizcesi, hukuk İngilizcesi ve diğer konularla ilgili dersler içermektedir. Dersler, katılımcıların özel ihtiyaçlarına ve gelecekteki hedeflerine göre tasarlanmıştır. Bu kurslar özel uzmanlık kurslarıdır ve bu yüzden sınıf mevcudu 4 kişiyi geçmez. Katılacak öğrencinin İngilizce seviyesi en az orta düzeyde olması gerekmektedir

English Language Academy, Malta

English Language Academy, Malta İngilizce okulumuz 1988 yılında beri Sliema kentinde İngilizce dil eğitimi vermektedir. Language Studies International LSI, Malta okulu olarak da bilinen okul Malta Eğitim Bakanlığının denetiminde eğitim göstermektedir. FELTOM üyesi olan English Language Academy, Maltaİngilizce okulu MALTA?daki tek TOEFL test merkezidir.

Linguatime School of English, Malta

Linguatime Malta, Sliema?da özel bir İngilizce dil okuludur. Yetişkin (18 yaş ve üstü) ve gençlere (13-17 yaş arası) İngilizce dil eğitimi vermektedir. Deniz kenarında bulunan Linguatime Malta İngilizce dil kursu, size muhteşem bir doğa manzarası eşliğinde İngilizce eğitim sunar.