KUALA LUMPUR DİL OKULLARI

Asia Pacific University of Technology and Innovation Dil Okulu

Asia Pacific University of Technology & Innovation, Malezya'nın önde gelen özel üniversitelerinden biridir. APU teknoloji, inovasyon ve yaratıcılık ile bütünleşmiş yapısı mezunlarının, sadece Malezya?da değil tüm dünyada iş hayatında ve toplumda lider roller alması için hazırlamaktadır.

English Edu-First, Bandar Utama İngilizce Dil Okulu

English Edu-First İngilizce Dil Okulu Malezya Eğitim Bakanlığı tarafından Kalite Standartları ödülüne layık görülmüştür. Ödül, birçok kriterin değerlendirmesine dayanılarak verilmiştir. English Edu-First İngilizce Dil Okulu en ileri eğitim teknolojilerini kullanarak, öğrenciler için mükemmel bir öğrenme ortamı oluşturmaktadır.

Erican College

Erican College, Malezya?da Yüksek Öğrenim programları da veren Erican Eğitim Grubunun bir üyesidir. 1990 yılında kuruluşundan bu yana, Erican Eğitim Grubu, 200.000'den fazla öğrencinin niteliklerine, diline veya yaşam becerilerine uygun eğitim almasına yardımcı olmuştur. Kuala Lumpur'un kalbinde yer alan KLCC Petronas İkiz Kuleleri'ne yürüme mesafesinde, Megan Avenue II'deki Uluslararası Öğrenci Merkezi dünyanın her yerinden gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Öğretmenleri başta İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya ve Malezya?dan gelmektedir.

LEA English Centre

LEA, Malezya İngilizce dil okulu, Malezya?nın Petaling Jaya kentinde, açıldığı günden bu yana her yıl yaklaşık 200 üzerinde uluslararası öğrencilere İngilizce eğitim sunmaktadır. Son yıllarda Malezya düşük eğitim ve yaşam maliyetleri ve vizesiz seyahat imkanı ile diğer İngilizce konuşulan ülkelere göre öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.