,

KUALA LUMPUR DİL OKULLARI

Kuala Lumpur Dil Okulları

Malezya dil okulları, en çok Malezya’nın başkenti olan Kuala Lumpur şehrinde uluslararası öğrencilerini İngilizce dil eğitimleri için kabul etmektedir. Kuala Lumpur’da bulunan İngilizce dil okulları, modern ekipmanlarla donatılmış sınıfların yanında; konferans salonu, kütüphane, bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci dinleme salonları da bulunmaktadır. Kuala Lumpur İngilizce dil okullarında İngilizce dil eğitimi alıyorsanız, okulların öğrencilerinin sosyalleşmesi ve çevreyi tanıması için düzenledikleri aktivite ve gezi programlarına katılabilirsiniz.

Kuala Lumpur Malezya’nın en kalabalık şehridir. Gombak ve Klang nehirlerinin birleştiği yerde kurulan Kuala Lumpur’da görülmesini tavsiye ettiğimiz başlıca yerler Petronas İkiz Kuleleri, Kuala Lumpur Kulesi, Aquaria KLCC, Kuala Lumpur City Gallery ve Thean Hou Tapınağı’dır.

Asia Pacific University of Technology and Innovation Dil Okulu

Asia Pacific University of Technology & Innovation, Malezya'nın önde gelen özel üniversitelerinden biridir. APU teknoloji, inovasyon ve yaratıcılık ile bütünleşmiş yapısı mezunlarının, sadece Malezya’da değil tüm dünyada iş hayatında ve toplumda lider roller alması için hazırlamaktadır.