,

HAVANA DİL OKULLARI

Havana Dil Okulları

Havana Küba’nın başkenti ve en büyük şehridir. Havana’da sömürge döneminden kalma birçok eser bulunmakta ve bu nedenle UNESCO tarafından Dünya Kültür Mirası listesine eklenmiştir. Küba’daki dil okulları şehrin turistik olması ve büyüklüğünün de etkisiyle Havana’da kentine yayılmıştır.

Havana dil okulları binalarında derslikler dışında, öğrenciler için dinlenme ve toplantı salonları, kütüphane, kantin veya yemekhane de bulundurmaktadır. Ücretsiz internet erişiminden faydalanabileceğiniz gibi ders sonralarında ve haftasonları gezi ve aktivitelere de katılabilirsiniz.

Coined, Havana

Coined Havana İspanyolca dil okulu, Miramar’da Havana şehrinin sofistike ve canlı bir merkezinde iki katlı bir binada eğitim vermektedir. Coined Havana İspanyolca dil okulu sınıf ve toplantı odalarından başka bir dans salonuna da sahiptir. Tam donanımlı geniş sınıf, öğrenci toplantı salonu ve kafeteryası bulunan okulda

Estudio Sampere, Havana

Estudio Sampere Havana İspanyolca dil okulu, Küba’nın Havana şehrinde La Vibora olarak adlandırılan güzel bir mahallede 3 katlı bir binada eğitim sunmaktadır. Okul 8 dersliğe, geniş bir verandaya, terasa, yemek salonuna, kütüphaneye, öğrenci salonuna ve internet erişimine sahiptir. Estudio Sampere Havana İspanyolca dil okulu, IALC (International Association of Language Centres) ve Cervantes Institute tarafından akredite edilmiştir

Sprachcaffe, Havana

Sprachcaffe Havana, doğal ortamda İspanyolca kurslar sunan, Latin Amerika'daki lginç okullarımızdan birisidir. Şehirle ilgili en iyi şey mimari, caddeler ve ünlü mesire yerleridir yani şehrin kendisidir. Özellikle ünlü olan şehrin tarihi merkezi, dünya kültürel mirası olarak bildirilmiştir. Bu canlı şehir bilimsel ve kültürel olarak görülmeye değer bir yerdir.