JACO BEACH DİL OKULLARI

Jaco Beach Dil Okulları

Kosta Rika’da İspanyolca dil eğitiminizi sahil şeridinde bir şehir olan Jaco Beach’de alabilirsiniz. Jaco Beach’de geniş ve rahat sınıflarda, görsel ve işitsel ders materyalleri ile İspanyolca dil eğitimi alabilirsiniz.

Pasifik Okyanusu kıyısında su ve doğan sporları ile ünlü bir şehir olan Playa Jaco’da sahilden bir kaç blok ötede bulunan dil okullarında İspanyolca öğrenebilirsiniz. Playa Jaco dil okullarında genel İspanyolca eğitimlerinin dışında isteyen öğrenciler dil okullarının gönüllü çalışma programlarına katılarak dil pratiklerini arttırabilir, ülkeyi ve Kosta Rika kültürünü keşfedebilirler. Playa Jaco dil okullarında İspanyolca’yı günlük hayatta kullanmak isteyenlerin yanında, iş ve akademik amaçlı öğrenmek isteyenlere de uygun kurs programları bulunmaktadır.

Coined, Jaco Beach

Coined Jaco Beach İspanyolca dil okulu, Kosta Rika’nın Jaco Beach şehrinde sahile sadece 7 blok uzaklıkta, terası ve bahçesi olan bir binada İspanyolca dil eğitimi vermektedir. Geniş sınıfların, görsel ve işitsel ders materyallerinin olduğu okulda tam donanımlı mutfak da bulunmaktadır.