ROMA DİL OKULLARI

ACCADEMIA STUDIOITALIA

Academia Studio Italia İtalyanca dil okulu, yaklaşık 30 yıldır yenilikçi bir ortamda, uluslararası öğrencilere İtalyan dilini ve kültürünü öğretme konusunda dünyada lider konumdadır. Okul, öğrencilerinin hedeflerini ve amaçlarını gerçekleştirebilmelerini sağlamak adına kendi ders programlarını hazırlamaları için fırsat vermektedir. Eğitmenler öğrencilere en iyi eğitim hizmetini sunabilmek için

DILIT-INTERNATIONAL HOUSE ROMA

Dilit – international House Roma, 1974 yılında İtalyan eğitim bakanlığı onayı ile kurulmuş özel İtalyanca kursudur. IALC – International Association of Language Centres ve EAQUALS – European Association for Quality language Servis üyesidir.

Scuola Leonardo da Vinci Rome

Italyanin baskenti, daha dogrusu ebedi sehir olarak bilinen , cok buyuk ve genis bir kulture sahip olan muzelerden parklara, sanat galerilerinden arkeolojik kalintilara kadar bircok seyi icinde bulunduran sehre, Roma ya hosgeldiniz.

SPRACHCAFFE ROMA

Dil öğrenmek için, anadili öğrendiğiniz dil olan bir ülkede dil öğrenmekten daha iyi bir yol yoktur. Sprachcaffe'nin Roma'daki okulu, İtalya'da, doğal ortamında İtalyanca kurslar sunmaktadır. Antik şehir Roma İtalya'daki en büyük şehirdir ve size İtalyan tarihi, kültürü ve dilini deneyimlemeniz için sayısız fırsat sunmaktadır.