• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

University of Roehampton

University of Roehampton - Yurtdışı Üniversite
University of Roehampton

University of Roehampton, Londra?da tarihi bir kampüste yer almaktadır. Üniversite, Londra?da bulunan tüm üniversiteler arasında en fazla istihdam oranına sahiptir. Kozmopolit bir atmosfere sahip olan üniversite, dünya çapında 130 farklı ülkeden yaklaşık 9.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. University of Roehampton, öğrencilerin gönüllü olarak yer alabileceği çok sayıda öğrenci topluluğuna sahiptir. Uluslararasınca kabul görmüş i-graduate anketinde üniversite, üstün öğrenci deneyimine sahip olarak gösterilmiştir.

University of Roehampton, Lisans veya Yüksek Lisans öğrencilerini kariyer potansiyellerini artırmaları ve hedeflerine ulaşmaları için desteklemektedir. Üniversite, uluslararası çalışmalarıyla tanınmış akademisyenlerin yanı sıra saha gezileri ve konuk endüstri liderleri ile öğrencilere en iyi şekilde eğitim vermeyi hedeflemektedir.

University of Roehampton Foundation programları: Business and Administration ve Humanities. Üniversitenin Foundation programlarına katılmak isteyen öğrencilerin IELTS sınavından 4.5 puanı almış olmaları ve iyi bir lise derecesine sahip olmaları gerekmektedir. 1 yıllık eğitimden oluşan Foundation programlarının eğitim ücreti £7,500 dolaylarındadır.

University of Roehampton Undergraduate programları: Business and Administration, Education and Teacher Training, Health and Medicine, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. University of Roehampton Undergraduate programlarına girmek isteyen öğrencilerin yüksek bir lise ortalamasına ve IELTS?ten 6.0 puanına sahip olması gerekmektedir. Undergraduate programlarında eğitimler 3 yıl sürmekte ve programların yıllık eğitim ücreti yaklaşık £12,000 civarında olmaktadır.

University of Roehampton Postgraduate programları: Business and Administration, Education and Teacher Training, Health and Medicine, Humanities, Social Sciences and Communications. Postgraduate programlarında 1 yıl süren eğitimlere katılmak isteyen öğrenciler, IELTS sınavından en az 6.5 puanına ve iyi bir lisans derecesine sahip olmalıdırlar. 1 yıl süren eğitimlerin ücretleri £12,500 civarındadır.

University of Roehampton MBA programları 1 yıl sürmekte ve eğitim ücreti £15,000 dolaylarında olmaktadır. MBA programlarına katılmak isteyen öğrencilerin IELTS sınavından 6.5 puanına sahip olmaları ve iş tecrübesine sahip olmaları gerekmektedir.

University of Roehampton hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirisiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın