• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

University of Lincoln

University of Lincoln - Yurtdışı Üniversite
University of Lincoln

University of Lincoln, 1861?e kadar uzanan bir geçmişe sahip olup, orta İngiltere?de yer almaktadır. Üniversitenin bulunduğu Lincoln, tarihi açıdan önemli bir geçmişe sahip, güvenli ve öğrenci merkezli bir şehirdir. Üniversitenin kampüsü, Lincoln şehrinin merkezinde, Brayford?un kıyısında yer alır. Kent, çeyrek bin yıllık Katedrale, ortaçağ kalesine, sanat galerilerine, eski butikler ve antika kitap mağazaları olmak üzere dikkat çekici merkezlere sahiptir. Ayrıca Arnavut kaldırımlı sokaklarında, antik mimari ile modern yaşamın harmanlanmış görüntüsü kente birçok turist çekmektedir.

University of Lincoln, araştırmaları ve akademik üstünlüğü bakımından hızla büyüyen uluslararası bir üne sahiptir. Üniversite, öğrenci memnuniyet anketinde ilk 20 sırada yer almıştır. Sunulan eğitim programlarının çoğunun, büyük küresel işverenler ile bağlantıları bulunmaktadır. University of Lincoln, Undergraduate ve Postgraduate derecelerinde okuyan uluslararası öğrencilerine çeşitli burs imkânı sunmaktadır.

University of Lincoln Undergraduate programları: Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Creative Arts and Design, Engineering and Technology, Health and Medicine, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications, Travel, Tourism and Leisure. University of Lincoln Undergraduate programlarına katılmak isteyen öğrenciler iyi bir lise derecesine ve IELTS?ten 6.0/7.0 puanına sahip olmalıdırlar. Undergraduate programlarında eğitimler 3 yıldan oluşmakta olup, yıllık eğitim ücretleri £12,100 ile £14,500 arasında değişmektedir.

University of Lincoln Postgraduate programları: Applied and Pure Sciences, Architecture, Building and Planning, Business and Administration, Computing, Mathematical and Information Sciences, Creative Arts and Design, Engineering and Technology, Humanities, Social Sciences and Communications, Travel, Tourism and Leisure. Postgraduate programlarının kabul şartları arasında iyi bir Lisans derecesine sahip olmak ve IELTS sınavından 6.0/7.0 almış olmak bulunmaktadır. Postgraduate programlarında eğitimler 1 yıl sürmekte ve ücretleri £12,700 ile £15,600 civarındadır.

MBA programı 1 yıllık eğitimden oluşmakta ve eğitim ücreti £18,400 dolaylarındadır. University of Lincoln MBA programına katılmak isteyen öğrencilerin iş tecrübesine sahip olmaları ve IELTS?ten 6.0 almış olmaları gerekmektedir.

University of Lincoln hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirisiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın