• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

The University of Law

The University of Law - Yurtdışı Üniversite
The University of Law

The University of Law, dünyanın önde gelen, hukuk üniversitelerinden biridir. Türkiye de dâhil çok dünyada ki çok sayıdaki ülkenin öğrencileri kendi kariyerlerini ilerletmek için The University of Law?ı tercih etmektedir. The University of Law?ı tercih eden birçok uluslararası öğrenci, dünya çapında başka bir ülkede ya da kendi ülkelerinde hukuk kariyerlerini devam ettirebilmektedirler.

The University of Law, 100 yılı aşkın hukuk tecrübesi ile modern bir mesleki eğitim sunmaktadır. Üniversitenin mezunları dünya çapında çeşitli sektörlerdeki faaliyet göstermektedir. Öğrencilerin kariyer hedefleri ne olursa olsun, The University of Law, öğrencilerinin istek ve hedeflerine ulaşmaları için gerekli uzmanlığa sahiptir.

The University of Law?ın yasal nitelikleri dünya çapında birçok hukuk toplumu tarafından kabul edilmektedir. Üniversite, öğrencilerin yasal uygulamada başarılı olabilmeleri için gereken pratik becerileri, bağımsız düşünmeyi ve konuya odaklanmayı avukatlar aracılığıyla öğretmektedir.

The University of Law, Undergraduate ve Postgraduate alanlarında Law and Legal Courses eğitimini öğrencilere sunmaktadır. Undergraduate programına katılmak isteyen öğrencilerin iyi bir lise derecesine sahip olmaları gerekmektedir. 3 yıllık eğitimden oluşan Undergraduate programının yıllık eğitim ücreti £18,000 civarındadır. Postgraduate programı ise 1 yıllık eğitimden oluşmakta ve ücreti £7,000 civarında olmaktadır. Postgraduate programına katılmak isteyen öğrencilerin iyi bir lisans derecesine sahip olması gerekmektedir. Her iki program içinde öğrencilerin IELTS?ten 6.5 puanına sahip olmaları gerekmektedir.

The University of Law hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirisiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın