• Genel Bilgi
  • Görseller
  • Başvuru ve Broşürler
  • Teklif Al

SOAS University of London

SOAS University of London - Yurtdışı Üniversite
Soas University of London

Soas University of London, Asya, Afrika ve Yakın ile Ortadoğu çalışmaları konusunda uzmanlaşmış Avrupa?da tek yükseköğretim kurumudur. Soas University of London, Asya, Afrika ve Ortadoğu bölgelerine ve dillerine odaklanarak bu alanda uzmanlaşmıştır. Ayrıca üniversite Avrupa?da bu alanlarda araştırma yapan ve eğitim veren akademik personelin büyük bir bölümünü bünyesinde barındırmaktadır. Üniversitenin akademisyenleri insanlığın karşı karşıya kaldığı demokrasi, kalkınma, insan hakları, kimlik, hukuk sistemleri, yoksulluk, din ve toplumsal değişim gibi sorunları dönemlerine, dillerine ve bölgelerine göre ele almaktadırlar. Bu entelektüel araştırma ve sorgulama küresel bir akademik taban oluşturmaktadır.

Soas University of London, Sanat ve Beşeri Bilimler, Dil ve Kültürler, Hukuk ve Sosyal Bilimler çalışmalarına odaklanmıştır. Üniversite, yükseköğrenim öğrencilerini desteklemek için birçok burs ve ödül olanağı sunmaktadır. Burslar ve ödüller, öğrencilerin finansal ihtiyaçları ve akademik başarıları göz önünde bulundurularak verilmektedir.

Soas University of London Foundation programları: Business and Administration, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. Foundation programları 1 yıllık eğitimlerden oluşmakta ve eğitim ücretleri £14,500 ile £16,900 civarında olmaktadır. Foundation programlarına girmek isteyen öğrencilerin iyi bir lise diplomasına ve IELTS?ten 5.5 puanına sahip olmaları gerekmektedir.

Soas University of London Undergraduate programları: Agriculture, Environment and Related Subjects, Business and Administration, Creative Arts and Design, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. Undergraduate programlarına katılmak isteyen öğrencilerin yüksek ortalamaya sahip bir lise diplomasına ve IELTS sınavından 7.0 puanına ihtiyaçları vardır. Üniversitenin Undergraduate programları 3 yıllık eğitimden oluşup, yıllık eğitim ücretleri £15,400 civarında olmaktadır.

Soas University of London Postgraduate programları: Agriculture, Environment and Related Subjects, Business and Administration, Creative Arts and Design, Humanities, Law and Lagal Courses, Social Sciences and Communications. Soas University of London Postgraduate programlarında eğitimler 1 yıl sürmekte ve ücretleri £14,600 ile £16,300 civarında olmaktadır. Programların kabul şartları arasında yüksek bir lisans derecesine sahip olmak ve IELTS sınavından 7.0 almış olmak bulunmaktadır.

Soas University of London hakkında GKR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarından bilgi alabilirisiniz.Hemen Ücretsiz Teklif Alın