OXFORD DİL OKULLARI

EC, English Centre, Oxford

EC Oxford İngilizce dil okulu, Oxford Üniversitesi’nin muhteşem okulları arasında yerini almakta, bu tarihi ve büyüleyici şehrin merkezinde bulunmaktadır. Okul, havadar sınıfları ve son derece modern tesisleri ile Oxford’un iyi dil öğrenme ortamını sunmaktadır. EC Oxford İngilizce dil okulu 200 kişilik kapasiteye ve 15 sınıfa sahiptir.

Eckersley, Oxford

Eckersley Oxford İngilizce dil okulu, Oxford’da kurulan en eski İngilizce dil okullarından biridir. John Eckersley tarafından 1955 yılında kurulan Eckersley Oxford İngilizce dil okulu, bu tarihten beri dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere hedeflerine ulaşmaları için gerekli olan İngilizce dil eğitimini vermektedir. Eckersley Oxford İngilizce dil kursu, İngilizce iletişim kurmada öğrencilerinin

Embassy English, Oxford

Embassy Oxford İngilizce dil okulu tarihi ve geleneksel mimarinin hakim olduğu Oxford şehrinde İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilere kurslar vermektedir. Oxford’un merkezinde yer alan nadir dil okullarından olan Embassy Oxford İngilizce dil okulu, uluslararası restoran ve son moda alışveriş merkezlerinin bulunduğu Broad Street’de yer almaktadır.

Kaplan International English, Oxford

Kaplan'ın Oxford'da sunduğu İngilizce kurslarından birine katılın ve İngilizce'yi dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden birinde öğrenin. İngiliz öğrenciler, zengin bir tarihe sahip bu şehirde 1096'dan beri okuyor ve bu nedenle şehir, geniş bir öğrenci topluluğuna sahip.Oxford'daki okulumuz ünlü Christ Church kolejine yakın olarak konumlandırılmıştır. Tarihi bir binada bulunan okul, şehir merkezine sadece 10 dakika mesafededir.

Kings Colleges, Oxford

Kings Colleges Oxford İngilizce dil okulu Oxford’da iki ana kampüsten oluşmaktadır. Şehir merkezinde bulunan St. Josephs ve hareketli öğrenci merkezinde yer alan St. Michael’daki eğitim merkezleriyle Kings Colleges Oxford İngilizce dil okulu şehir merkezine otobüsle 20 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır.

Oxford House College, Oxford

Oxford, Oxford House College İngilizce dil okulu, şehrin merkezinde küçük, samimi ve uluslararası bir okuldur. Tam olarak 15 King Edward St.’de yer alan okul, British Council tarafından akredite edilmiştir. Dünyanın en eski İngilizce konuşulan üniversitesine sahip olan Oxford’da ayrıca birçok üniversite ve kolej bulunmaktadır.

Oxford International English, Oxford

Oxford International English, Oxford İngilizce dil okulu öğrencilerine konforlu ve modern donanımlı sınıflarında yabancı öğrenciler için İngilizce dil eğitim kursları vermektedir. İngiliz gelenekleri ve kültürüyle çevrili bir konumda bulunan Oxford International English, Oxford İngilizce dil okulu öğrencilerine İngilizceyi günlük veya iş yaşamında akıcı ve doğru kullanabilme becerisi kazandırmayı hedeflemektedir.

Regent, Oxford

İngiltere’nin eğitim ve kültür başkenti olarak bilinen Oxford şehri adını verdiği üniversitesi ile dünya çapında adını duyurmuş İngiliz şehirlerinden biridir. Oxford genç ve canlı nüfusu ile diğer İngilizce şehirlerinden çok daha hareketli bir şehirdir.İngiltere’nin eğitim ve kültür başkenti olarak bilinen Oxford şehri adını verdiği üniversitesi ile dünya çapında adını duyurmuş İngiliz şehirlerinden biridir

St. Clares

St. Clares Oxford İngilizce dil okulu, 1953 yılında Anne Dreydel OBE ve Pamela Morris tarafından kurulmuştur. Bir öğrenci şehri olan ve modern ile gelenekselin karışımı olan Oxford şehri, İngilizce eğitim alınabilecek en iyi yerlerden biridir. Şehre dünyanın her yerinden üniversite veya dil eğitimi almak için gelen öğrenciler bulunmaktadır. St. Clares Oxford İngilizce dil okulu, oldukça köklü bir geçmişe sahip olup

UIC English, Oxford

UIC English Oxford Ingilizce dil okulu ögrencilerine konforlu ve modern donanimli siniflarinda yabanci ögrenciler için Ingilizce dil egitim kurslari vermektedir. Ingiliz gelenekleri ve kültürüyle çevrili bir konumda bulunan Oxford UIC Ingilizce dil okulu ögrencilerine Ingilizceyi günlük veya is yasaminda akici ve dogru kullanabilme becerisi kazandirmayi hedeflemektedir. Oxford UIC Ingilizce dil okulunda deneyimli ve nitelikli ögretmenler araciligiyla ögrencilere yüksek akademik standartlarda Ingilizce dil egitimi veren seçkin merkezlerden biridir.